anoppi ohjelma ottaa

siitä ei tiedä onko se tyttö vai poika se kyrvän näkonen juontaja. on se kyllä sen verran ärsyttävä että tulis heti lyötyä, ku näkis
2390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei siitä todellakaan tiedä kumpi se on,niin neitimäinen että..muuten varmaan ihan katsottava ohjelma mutta se juontaja tekee siitä ohjelmasta surkean..vaihtakaa juontajaa..

Äänestä
  • Musta ohjelma on ihastuttava ja sellainen jota seurataan! Ohjelman juontaja on ihan mielettömän karismaattinen, harvinaisen monipuolinen ja miellyttävä tyyppi! Se on kai mieltymyksistä kiinni, mutta me tykätään!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pattii kirjoitti:

siitä ei tiedä onko se tyttö vai poika se kyrvän näkonen juontaja. on se kyllä sen verran ärsyttävä että tulis heti lyötyä, ku näkis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu