https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Bill_Cosby_-skandaali
Maahanmuuttajat ovat enimmäkseen tummia miehiä. Partavauvoiksi kutsutaan ja eivät herätä Suomessa luottamusta vaan pelkoa. Lapsena katselin kaikkien ihanoimaa Bill Cosby show ta. Sehän oli hyvä show ja luotettava mies. Onko tämä skandaali totta?
Maahanmuuttajat ovat enimmäkseen tummia miehiä. Partavauvoiksi kutsutaan ja eivät herätä Suomessa luottamusta vaan pelkoa. Lapsena katselin kaikkien ihanoimaa Bill Cosby show ta. Sehän oli hyvä show ja luotettava mies. Onko tämä skandaali totta?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kaada ittelles vaan.
Ei tummat miehet herätä normaaleissa suomalaisissa pelkoa.
Valitettavavasti eivät. NIITTEN tekemät seksuaalirikokset osoittavat, että ovat eläimen tasolla ja varottava on. Kantasuomalaisvanhemmat ovat syyllisiä, että lapsensa on mustaihoinen ja muukin tummakutri muualta Suomeen ängennyt raiskannut. Ei pidä opettaa lasta turvallisuuden tunteeseen kertomalla, että kaikki ovat samanarvoisia eikä pidä karttaa erilaisia ihmisiä. Kyllä lapsi on nykyaikaina opettava ikävä kyllä varovaisuuteen ja kerrottva miten paljon juuri näissä erinäköisissä on pahoja miehiä ja jopa pojat ovat hirveitä petoja. NÄITTEN seksuaaliviettiä ei hallitse mikään. Matunaisten takapuoli on evoluutiossa kehittynyt tyrkkyperseeksi aina tarjolla, koska milloin tahansa voi mies juosta esille ja ohimennessään hoitaa tarpeensa.
Bill Cosby on syntyperäinen USA:n kansalainen joka asuu USA:ssa eikä ole maahanmuuttaja, pakolainen, turvapaikanhakija, eikä maahantunkeutuja.
"Cosby oli mustille tärkeä esikuva."
Michael Jackson, Prince, Whitney Houston, Bill Cosby, O.J. Simpson. Kaikki 80 ja 90 - lukujen mustat idolit. He toivat mustat, kivat, normaalit ihmiset olohuoneisiimme. Pedofiili, narkkari, narkkari, raiskaaja, murhaaja.
Cosbyn tytär kuoli eilen
Cosbyn ensimmäisen lapsen
varakkaan yliopisto-opiskelijan 27-vuotiaan Ennis William Cosbyn tappoi venäläinen parikymppinen matu
huoltoasemalla epäonnistuneen ryöstön yhteydessä
Михаил Мархасёв, Mikhail Markhasjov , syntynyt Nliiton Ukrainassa
https://www.kommersant.ru/doc/174436
Ukrainan matu tappoi amerikkalaisnäyttelijän pojan
http://www.nytimes.com/1997/03/14/us/young-russian-immigrant-charged-with-cosby-killing.html
Nykypäivänä+Helsingissä+oikeudessa+tuomituista+raiskaajista+yli+50%+on+ulkomaalaistaustaisia,+yleisin+raiskaajan+nimi+ei+ole+Abdi+eikä+Hamid+vaan+Muhammed+tai+Mohammed.