Sanoo Timo Soini puolueensa toisessa mediassa, MV-lehdessä.
"Mitä useampi, sen parempi. Puhumme siis miljoonista uusista muslimeista, joilla saamme meitä oikeistoa kauhistuttavan työvoimapulan poistettua. Ja supistettua kotimaisen työväenaatteen ja AY-liikkeen valtaa".
"Mitä useampi, sen parempi. Puhumme siis miljoonista uusista muslimeista, joilla saamme meitä oikeistoa kauhistuttavan työvoimapulan poistettua. Ja supistettua kotimaisen työväenaatteen ja AY-liikkeen valtaa".
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ihanaa, että Soini ajattelee samalla lailla, kuin suurin osa meistä persunuorista. Haluamme olla mahdollisimman intiimissä yhteydessä somalimiehiin.
Mokkakikkelit on niin södejä ... ihquuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Hakkarainen on samoilla linjoilla.
Soinilla ja somaleilla on siis sama arvomaailma?
ISIS-maailmassa olemme samassa veneessä.
Silmitöntä mamutusta ja järjetöntä rasismia. Miten sama puolue pystyykin tekemään molempia?
Ei muutoin kuin olemalla kansalaisten kusetuspuolue.
Soini mamuttaa ja Hakkaraiset ja muut kusettaa.
Joskin leikille voi tulla seuraavissa vaaleissa loppu.
Äänestäjät alkavat olla kyllästyneitä persujen härskiin kaksilla korteilla pelaamiseen?
Ei niinkään siihen pelaamiseen, vaan siihen ettei mitään tapahdu. Puhetta riittää käräjille asti, mutta tilattua vain ei tule.
Hakkarainenkin pitäisi viedä käräjille äänestäjille valehtelusta. Muka rehellinen suomalainen mies, joka puhuu suunsa puhtaaksi. Pelkkä Soinin sätkynukke.
Persuilu on homojen hommaa.
Kiertääkö Soini ympäri maailmaa, kehumassa Suomen sosiaaliturvaa ja haalimassa uusia mamuja? Siltä ainakin vaikuttaa.
Ja käy välillä rukoilemassa USA:ssa veronmaksajien rahoilla.
Kaksinaamainen nilkki.
Kumpi valehtelee enemmän, Soini vai MV-lehti? Sen alan eliittiä kyllä molemmat.
Soini on mestari höynäyttämään hölmöjä. Eiköhän persut taas saa niiltä ääniä, vaikka kaikki lupaukset on petetty.
Mielummin Somali kuin perussuomalainen.
Mielummin joku Jasser kun perussuomalien perse-örkki.
Pitikö rajojen olla jo kiinni? Kysyn vaan persuilta....
Piti olla, mutku pitää nuolla Kokoomuksen persettä ni ettei ehi ...