Puoli tuntia sitten oli joku laittanut aloituksen, jossa on viittaus Homecoming-ryhmän yuutuubissa olevaan kappaleeseen He is Jehovah. Nyt se on poistettu. Siis täh?
Ja ei, ei ole minun aloitukseni, ihmettelen vaan mitä hellvvv...
Ja ei, ei ole minun aloitukseni, ihmettelen vaan mitä hellvvv...
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nimenomaan: Minä laitoin sen esille jo kaksi kertaa ja kaksi kertaa se poistettiin. Onko joku aktiivinen Jehovan todistaja nykyään moderaattori ja yrittääkö hän sensuroida Jt-lahkolle epäedullisia ketjuja ja kommentteja? Hyvin epäreilua toimintaa tuollainen!
Kappas. Nyt se näkyy esillä. Toivottavasti sitä ei enää aiheetta poisteta. Täällä on välillä outoa moderointia vai mitä lienee...
Jos se on siirretty suomi24 alaosioon musiikki, jossa siihen on voitu yhdistää nuotit, tempo ja rytmi, kuin "tonttujoukko hiipii varpaisillaan..."
Oho, kuka täällä touhuaa ja mitä?!?!?!?!
jeesus ja pyhä henki vaan humalassa härnäävät tolloja uskiksia poistamalla heidän ylityhmiä sepustuksiaan.
Minusta näyttää siltä, että joku ei tykkää uskonnonvastaisista kirjoituksista. Eniten ihmettelen sitä miksi tämä joku saa poistaa viestejä noin vapaasti.
jeesus ja pyhä henki ei paljon kysele, etenkään jt-uskiksilta
ryssäläiset trollirobotit ylläpitävät tätäkin extremistipalstaa. Koska kaikkien IP:t on tiedossa, suomalainenkin jehova voi olla kohta sulkuistalla.
Ryssäläinen Trollirobotti..."
Ei mutta kato: virkavelihän se siellä, ; STARS WARS rogue One ImperialStormtrooper-interaktiivinen hahmonukke , yli 65 ääntä , mm, taistelun loittonevia ääniä, kun hahmo pakenee kuin Leijona , suositellaan -4 vuotta , -
Rogue one- leikkisetti ,
tunnistus varma, Star Warshahmoluettelo - 4 vuotiaille ,
" Mitä ihmettä täällä on tekeillä? "
ihme siellä
ihme täällä