^eräiden lahjoitus ryhmissä Pohjois-Savossa laitetaan jäsenille estot päälle sen jälkeen kun. Syytetty jälleen myymisestä viesteillä eikö nykyisin saa enää puolustaa itseään ?? Loppuuko tavarat maailmasta ne rojut jää tänne kun täältä lähdetään! VoisitkoArvoisa yp niitä todisteita nakata tiskiin jos on kerta vara syyttää??olemme lahjoittaneet kymmeniä kasseja tavaraa eteenpäin sekin kiellettyä? Omia tavaroita saa myydä se ei ole kiellettyä.. Jos nuo turhat syytökset eivät lopu pitää tästä tehdä isompi juttu kyllä niiden perättömien juttujen levittäjät saadaan vastuuseen. Pieni paikkakunta ja oma elämä köyhää niin minkäs sille tekee ? Ryhmän ylläpitäjänä pitäisi olla myös käytöstavat kaikilla ei näytä olevan niitäkään!
Luonne vammaiset ihmiset kirppari ryhmissä
Kirppari
1
182
Vastaukset
- varakasvaimo
kirppareista löytyy myös rasismia, esim. jos on venäläinen sukunimi ei niille jotkut myy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3653832Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091423- 941267
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651064Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass14887Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58877- 38870
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60849Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11847- 65831