Minulla ei ole mitään maailmallista, mutta sain kaiken. Miten tämä voi olla mahdollista? Siten että uskon Jeesukseen, joka on sovittanut syntini ristillä ja antannut ne anteeksi.
Elämä on hyvää, kun uskoo Jeesukseen vapahtajanaan ja herranaan
Elämä on hyvää, kun uskoo Jeesukseen vapahtajanaan ja herranaan
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tuo on vihapuhetta rikkaita kohtaan.
Juu ja meitä ateisteja kohtan!
Tuo on sairaus..
Amen, Uskonto on- Mummo puhuu asiaa. Jeesus the Kaikkivoipa(tm) sallii terrori-iskut ja isisin sekä Tukiaisen naaman. hih
Kiitos Jeesukselle joka on vanhurskas tuomari ja tulee tuomitsemaan kaikki varkaat ja pahuuden tekijät.
Entä Eurooppa viimevuonna ?M Mitä pahaa siviilit tekivät Ranskassa tai Saksassa kun Jeesus salasi ennalta ja salli terrori-iskut? Miksi otat Jumalan nimen nimimerkiksi, ahdistaako, näetkö harhoja= Oletko Luterilainen?!
Oletatko että ihmiset eivät tee mitään pahaa varastaessaan abortoidessaan huoratessaan valehdellessaan ........ lue itse Raamatusta. Kaikki jotka eivät pyydä Jeesukselta syntejään anteeksi tuomitaan.
Sillä jokainen on syntiä tehnyt ja jumalan kirkkautta vailla.
Minä ostin kirkkautta, narskautin korkin auki ja join Alkosta ostamaan .........kirkautta. Avaaja on Saatanan oma Luterlainen lusmu luuseri ja kivestensä nuuskija. Kuulemma Luterilaiset harrastaa myös PÖLYNIMURISEKSIÄ niin ole kuullut muilta uskovilta
Erittäin hyvää kirkautta, puol pulloa meni jo.. JumalanAlkosta, nam!!!!
Oho, joku innostui käyttämään samoja nimimerkkejä.
Jeesus voi parantaa mielenterveysongelmista!