Come to Danny!

Ennen se oli Come to Daddy, nyt se on Come to Danny! Kivapuhetta, aivan mahtavaa!
482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tässä pari Dandy vitsiä lisää.

Dandyn nuorikko jutteli tyttöystäviensä kanssa: "Meillä on varmaan kotona seksiä tänä iltana. Dandy soitti juuri ja sanoi, että hänellä kroppa jäykistyy ja järki seisoo, tarvitsee kuulemma apua".

Dandy oli treffeillä nuorikkonsa kanssa ja ravintolaan menossa. Ravintolassa hovimestari kysyi, millä nimellä varaus oli? Tähän Dandy: "Ettekö te tiedä kuka minä olen?" Hetken aikaa Dandy pohti ankarasti ja pyysi sitten nuorikoltaan: "Kulta, kertoisitko hovimestarille, kuka minä oikein olen."

Äänestä

Keksit vitsit varmaan ihan itse.

Äänestä

Rahalla saa ja hevosella pääsee...

Äänestä

Oo vitun homo hiljaa tai mä panen suakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ArminAavikko kirjoitti:

Ennen se oli Come to Daddy, nyt se on Come to Danny! Kivapuhetta, aivan mahtavaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu