Kumma että kretut eivät Suomessa suosi ympärileikkausta vaikka heille se nimenomaan tulisi tarpeeseen. Siitä kun kretu poikalapsi keksii että pippelillä voi tehdä muutakin kuin pissata (yleensä siinä 18-25 vuoden iässä) ei mene normaalisti kuin viikko pari kun esinahka on hiertynyt siihen kuntoon että se pitää leikata pois joka tapauksessa. Ja hankkia partakone että saa pidettyä kämmenet karvattomina ja oikealla tavalla poskenpehmeinä.
Miksei Suomen kretuja ympärileikata?
KretullaTuliMieleen
37218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Mooseksen laki ei ole enää voimassa. Jos olisi niin täällä ei olisi elossa ainotakaan esiaviollista seksiä harrastanutta tai syrjähyppijää saatikka evohomoja ja niinpä Putin ei tarvitsisi armeijaa ottaakseen Suomen.
Tästä näemme sen että kuinka todella kauaksi kansamme on ajautunut Luojastaan.
Siis todellisuudessa muutamaa harvaa lukuunottamatta ihan helvetti kypsää bg-open opettamaa on tämä onneton harhaanjohdettu kansa.
Miten niin Mooseksen laki ei ole voimassa? Yritätkö sinäkin luopio poimia rusinoita pullasta ja noudattaa vain niitä Raamatun ohjeita, jotka sinua miellyttävät? Se on kuule jyrri niin, että olet armotta tuomittu helvettiin jollet noudata kaikkia Raamatun sääntöjä pilkulleen. Emmehän me jehikset tunnusta Suomen lakia muutenkaan vaan pökimme niin tyttö- kuin poikalapsia, ketä etu- ja ketä takapuoleen, noudattaen kuuliaisesti neuvoa 'Sallikaa lasten tulla minun tyköni'. Ja jos nyt tulevat pökityiksi niin itseään syyttäkööt, mitäs ovat niin viekoittelevia.
"Kumma että kretut eivät Suomessa suosi ympärileikkausta vaikka heille se nimenomaan tulisi tarpeeseen."
Laita asiat oikeaan tärkeysjärjestykseen. Keskity vain siihen, että löydät Jeesuksen Kristuksen ja opit tuntemaan Hänet omana Vapahtajanasi ja Herranasi, niin kyllä vastaus sitten löytyy muihinkin tarpeellisiin asioihin.
No, käskeekö Raamattu ympärileikata kristityt vai ei?
Tuskin Markki pystyy vastaamaan noin yksinkertaiseen kysymykseen, ainakaan millään järkevällä.
Se johtuu siitä että kretut on munattomia ja aivottomia.
Suomen kretut ehken harrastavat mieluummin UT:n lanseeraamaa ns. henkistä ympärileikkausta joka perinteisesti suoritetaan suurjännitteisellä sähköshokkilaitteella.
Viemme leikatut esinahat salaa laboratorioihin
joissa niistä kasvatamme tulevaisuuden poliitikkoja.
En vielä kerro mitä!
natsit ja islamistitit!
Isä Jumala Pojassa Jeesuksessa ja Pyhässä Hengessä siunatkoon Aloittajaa!
ympärileikkausta itselleen kuten islamin uskoiset tekee?
Aloittajalta!
että Aloittaja voi olla nainen.
ympärileikata.
onko aloittaja siis islamin edustaja?
siis Suomen Valtiovallan edustaja?
sallinnut islamistit Eurooppaan!
tässä ajassa kuin puhtaat pulmuset.
natsit yhtä kuin islamistit!
Suomen Valtiovallan Edustaja!
Suomen pahuuden tässä ajassa!
Suomen pahuudesta!
Erokirjasta!
Suomen Valtiovallan Poliisi!
tässä enää!
nykyisessä tilanteessa!
aloituksesta että Saatanan Paskat tahtovat ympärileikata suomalaisia!
Suomen Yhteiskunnan Valtiovalta tutkimaan tätä asiaa!
esittää tällaista kuin Aloituksessa Suomessa vuonna 2017!
minulle!
että ei mitään merkitystä tutkimuspyynnöillä, sillä Valtiovalta itse aloittajana!
Maailma on pahan vallassa! Jeesus voittanut maailman!
koko Saatanan seuraajat!
Saatanan säälittävästä porukasta, kun luulivat voittavansa Jeesuksen surmaamalla ristlllä Israelin Jerusalemin Moorian vuorella!
Saatanan seuraajat luulevat olevansa hyvinkin viisaita!
Saatanan seuraajat havahtuvat todellisuuteen!