Entä A.Berner? Kuka tietää
Mistä Bisnes koulusta Sipilä valmistui?
enmenesamaan
257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mut jihadi on ainaki lars leevain blowjob collegen suorittanu.
Olisiko jostain veroparatiisi-äärioikeisto-teekutsuliike-rasisti-kansankurjistaja-verojenkierto-korruptio-tms linjalta, se kosteilla silmillä kameraan tuijottelu, jota mediat auliisti toistivat ja valmiiksi käsikirjoitettu "vaalitentti", jossa Vasemmistoa ei näytetty kameroissa ja dissattiin keskusteluissa, ohjailevaan sävyyn, kuin pieniä lapsia. Jääskeläisen kabineteissa on tehty hiki hatussa töitä, että vaalit menivät kuten menivät ja Chempolis, eikun Mediapolis, eikun Yle saisi jatkossakin toimia äärioikeiston mainoskanavana.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3659109-perintatoimistot-kiittavat-bernerin-esitysta-sanoo-vasemmistoliiton-hanninen
Miksi talousrikostutkijat, verojenkierron tukkijat, verohallinto, oikeusministeriö ym eivät hoida tehtäviään ? Tuhansien miljardien eurojen veroparatiisivuotoihin, tällä maalla ei enää ole varaa.