HAUKKUKAA MINUA!!

Minua saa haukkua vapaasti! Antaa tulla!
6101
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

HAUHAUHAU HAUHAU HAU HAU HAU HAUHAU HAU...... Joko riittää... saatana.

Äänestä

Sä oot mahtavan hyvä mutta huonompi kuin minä

Äänestä

Rakastan sua olet ihana

Äänestä

Olet hyvä ihminen, kun tarjoudut tuolla tavalla haukuttavaksi. Minun on vaikea haukkua hyviä ihmisiä, tekisi mieli enemmänkin taputtaa. Sinulle taivaan suojelusta ja kauniita unia.

Äänestä

H0M0!

Äänestä

Hienoa,
Sinä olet blondi, jolla on botokkia huulissa , tisseissä, pyllyssä ja ties missä..no jaa tietenkin voit olla myöskin miespuolinen samoilla ominaisuuksilla.
Kiitos, että sain haukkua oikein henk. kotaisuuksiin mennen. No ei yhtään helpottanut.

Minua kiinostaa paljon enemmän mikä on Bernerin seuraava ryöstösuunitelma.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hau--hau kirjoitti:

Minua saa haukkua vapaasti! Antaa tulla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu