Persettä pojille tarjolla

6132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Idiootti mikä idiootti, itsepähän perseensä kantaa ja käy paskalla.

1Äänestä

Varmaan vaikea pyyhkiä perse paskomisen jälkeen.
tuonnehan katoaa helposti rulla serlaa jo persvakoon.

1Äänestä

Täytyy käteen laittaa vaikka jatkovarsi että ylettää pyyhkimään
pakaroiden yli.
Vaikka selfiekeppi.

1Äänestä

Kun ei vaan putoa kyytistä kovassa töyssysssä.

1Äänestä

No onko nuo nyt ne " Rasvapakarat " ? Että silleen.

1Äänestä

Jollain samanlaisella perseellä varustetullahan alkoi perse mätänemään ja vuotamaan visvaa ja silikonia.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonkun_ihanne kirjoitti:

Ei kun kimpuun jos kiinnostaa.

https://i.rmbl.ws/s8/2/z/4/2/t/z42ta.caa.1.mp4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu