Jumalat ovat ihmisVARKAITA invaasioineen

iKuiset-imurit-imemässä

Jumalat ovat ihmisVARKAITA ja ovat olemassa, halusimme tai emme. Jumalat, meidän PääJumalat vievät, VARASTAVAT meiltä ihmisiltä ja muilta olennoilta sellaista, mikä ei ole Heidän. IKINÄ koskaan tollaiseen kuulunutkaan. Herrat pösilöt kEHTAAVAT vielä akiken tehdä, aikaansaada näkyvästi. Ja toikin Heidän alastomuutensa EI saanut Heitä KOSKAAN lopettamaan, avointa petturuuttansa, JOTA kaikkea ihmisille näyttivät evidensseineen. EI VAAN ihmisille piti tulla sekin rankaisemaan, VAIKKA kuiinka emme voineet olla näkemättä, aistimatta tollaista VARKAUS- ja alastomuus-aktiviteettiansa.

Herrat Jumalat EIVÄT ole mitään muuta kuin Jättiläis-Avaruus-parasiitit, jotka näköjään OIkeutenansa pitävät ihmisten, toisten olentojen kuppaamista, hyväksikäyttöä ravinnokseen ja kaikkeen. Herrat ovat sitä mieltä näköjään, että me kaikki muut, hyödylliset ihmisetkin olemme VAIN Heitä varten. Että voivat tulla tosta noin vAAN ilman mitään aihetta, syytä tai Oikeutta verenimemään meistä virtaa, elämää, jopa olemustamme. Herrat ovat idioottimaisessa tyranniassaan, ja alsitamisessaan menneet IHAN liian pitkälle ja LIIAN kauan. Kuvittelevat, luulevat pelaavansa oikein viisasta, ovelaa lautapeliänsä. mutt kun se idioottimainen lautrapeli, pelinappuloineen (ihmisineen) on jo näkynyt, esillä ollut, eikä lautapeli harvoine pelinappuloineen ole mikään viisas shakki-peli. Herrojen pelinappulatkaan EIVÄT edes liiku, edity pelilaudalla., VAAN paikallaan junnaa niin, että eteenpäin EI mennä VAAN taaksepäin ja kaikki tulee silloin esille, Heidän halunsa ja pelinsä. Pitäkää ihmiste kiinni teidän ihmisoikeuksista, sillä Tollaisilla, moisilla parastiitti-kuppareilla EI ole mitään Oikeutta ylitse muiden.

Tätä maapalloa populaatioineen EI luotu Heitä vAAN varten, ITSE asiassa EI ollenkaan, alisinkaan Tollaisille parasiitti-kuninkaille, JOTKA ottavat ja vievät VAAN kaiken Aikaa, Heille kuulumatonta asiaa, ainesta. Toisten elämää, virtaa ja Voimaa, JOKA EI Heille KOSKAAN kuulunutkaan. Lopettakaa tollainen ketään hyödyttämätön parasiitti-VALTAUS. Heidän invaasionsa ja koko planeetan alistaminen tyhmään diktatuuriin ON tullut tiensä päähän, ennen kuin se KOSKAAN aikoinaan alkoikaan.

0

67

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

        On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
        Maailman menoa
        238
        6832
      2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

        (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
        Maailman menoa
        124
        5141
      3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

        Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
        Maailman menoa
        175
        4892
      4. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

        Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
        Maailman menoa
        67
        3346
      5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

        Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
        Maailman menoa
        107
        2946
      6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

        Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
        Ikävä
        65
        2399
      7. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

        Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
        Maailman menoa
        24
        2253
      8. Joroinen räjähdys

        Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
        Hybridi- ja sähköautot
        78
        2092
      9. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

        Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
        Ikävä
        139
        1960
      10. odotatko vielä viestiä minulta...

        Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
        Ikävä
        139
        1784
      Aihe