Jumalat ovat ihmisVARKAITA ja ovat olemassa, halusimme tai emme. Jumalat, meidän PääJumalat vievät, VARASTAVAT meiltä ihmisiltä ja muilta olennoilta sellaista, mikä ei ole Heidän. IKINÄ koskaan tollaiseen kuulunutkaan. Herrat pösilöt kEHTAAVAT vielä akiken tehdä, aikaansaada näkyvästi. Ja toikin Heidän alastomuutensa EI saanut Heitä KOSKAAN lopettamaan, avointa petturuuttansa, JOTA kaikkea ihmisille näyttivät evidensseineen. EI VAAN ihmisille piti tulla sekin rankaisemaan, VAIKKA kuiinka emme voineet olla näkemättä, aistimatta tollaista VARKAUS- ja alastomuus-aktiviteettiansa.
Herrat Jumalat EIVÄT ole mitään muuta kuin Jättiläis-Avaruus-parasiitit, jotka näköjään OIkeutenansa pitävät ihmisten, toisten olentojen kuppaamista, hyväksikäyttöä ravinnokseen ja kaikkeen. Herrat ovat sitä mieltä näköjään, että me kaikki muut, hyödylliset ihmisetkin olemme VAIN Heitä varten. Että voivat tulla tosta noin vAAN ilman mitään aihetta, syytä tai Oikeutta verenimemään meistä virtaa, elämää, jopa olemustamme. Herrat ovat idioottimaisessa tyranniassaan, ja alsitamisessaan menneet IHAN liian pitkälle ja LIIAN kauan. Kuvittelevat, luulevat pelaavansa oikein viisasta, ovelaa lautapeliänsä. mutt kun se idioottimainen lautrapeli, pelinappuloineen (ihmisineen) on jo näkynyt, esillä ollut, eikä lautapeli harvoine pelinappuloineen ole mikään viisas shakki-peli. Herrojen pelinappulatkaan EIVÄT edes liiku, edity pelilaudalla., VAAN paikallaan junnaa niin, että eteenpäin EI mennä VAAN taaksepäin ja kaikki tulee silloin esille, Heidän halunsa ja pelinsä. Pitäkää ihmiste kiinni teidän ihmisoikeuksista, sillä Tollaisilla, moisilla parastiitti-kuppareilla EI ole mitään Oikeutta ylitse muiden.
Tätä maapalloa populaatioineen EI luotu Heitä vAAN varten, ITSE asiassa EI ollenkaan, alisinkaan Tollaisille parasiitti-kuninkaille, JOTKA ottavat ja vievät VAAN kaiken Aikaa, Heille kuulumatonta asiaa, ainesta. Toisten elämää, virtaa ja Voimaa, JOKA EI Heille KOSKAAN kuulunutkaan. Lopettakaa tollainen ketään hyödyttämätön parasiitti-VALTAUS. Heidän invaasionsa ja koko planeetan alistaminen tyhmään diktatuuriin ON tullut tiensä päähän, ennen kuin se KOSKAAN aikoinaan alkoikaan.
Jumalat ovat ihmisVARKAITA invaasioineen
iKuiset-imurit-imemässä
0
53
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061748
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271462En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931336- 621181
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101058Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111029Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216858- 139792
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57783Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728