Ei jaksa katsoa, ei kertakaikkiaan!

Niin negatiivista ja pimeää ilmapiiriä ja vihaisia ihmisiä ei jaksa, käännän katsomaan Trumpin suoraa vierailua.
12153
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Siis pressilupia ei jaksa kattoa.

1Äänestä
  • Empulska aina niitten puolella, joilla luulee olevan eniten valtaa ja joista eniten luulee hyödyttävänsä julkiskuvaansa

    Äänestä

Taas tuo yksi hullu akka siellä huutamassa.

1Äänestä

Kuinka nuo jaksaa? Vihaisuus ei muuten ole terveellistä pitkän päälle, tuolla lesbonaisellakin on todella vihainen katse ja aikamoinen ryppy jo otsassa. Trump on aika vaikutusvaltainen mies kun
täällä jankutetaan aamusta iltaan kuinka kauhea hirviö Trump on.

1Äänestä

Mulla pasahti olohuoneesta lamppu pressiklubin aikana?
Tuli vähän pimeämpää, olipa kielteinen henki ohjelmassa?

Äänestä

Onko stressiklubi mennyt kieltolain linjoille? Ainoa hyvä kysymys oli viimeinen, sipilälle, koskien sen hyväksymiä velkakirjoja. Saa nähdä koska vastaa, vai vastaako.

Äänestä

Tressiklupille pitäs antaa vuoden kielteisimmän ohjelman palkinto.
Ikinä siellä ei kuule muuta kuin haukkuja, yleensä kohteena on Sipilä, persut ja nyt Trumppi.

Äänestä

Mielenkiintoinen ajankohtaisohjelma jossa kaikki melkein kaikesta samaamieltä!

Äänestä

Enää puuttui maa on niin kaunis hymni ja hautaseppeleet.
Nyyh,nyyh!

Äänestä

Tuossa ohjelmassa ei ole koskaan eri mieltä kuin nuo paperit joita Stilleri hypistelee ja
ripistelee käsissään.

Äänestä

Ensinnäkä: Mä en ees ymmärrä et miks tollai ohjelmaformaatti on pitäny tuua telkkarii? Ku tos ei o juuri mitää visuaalistaka!? Ois pysyny Stilleri vaa siel radiossa, ku sieltähä toi ohjelmatyylikin on suoraan kupattu. Stiller kutsuu paikalle pari "keskustelijaa" sadan parhaan samanmielisen kaverinsa joukosta runkkaamaan toisensa johku mediaorgasmiin haukkumalla pataluhaks lähinnä ei-paikallaolevia ihmisiä, joilla ei o ees mitään mahdollisuutta puolustautua noitten väitteitä vastaan!?
Ja sit tää on muka olevinaa jonku mielestä vai hyvää TV-viihdettä, tai blondeimpien mielestä jopa hyvää asiaohjelmaa? Juupa juu! :/

Tollaset kahvilakeskustelut vois välittää vallan mainiosti ihan vaan radiostakin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voivoivovivovi kirjoitti:

Niin negatiivista ja pimeää ilmapiiriä ja vihaisia ihmisiä ei jaksa, käännän katsomaan Trumpin suoraa vierailua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu