Ihmiset liittoutukaa YHTEEN

VIIMEINENtoive

PYSYKÄÄ ihmiset YHDESSÄ, LIITTOUTUKAA YHTEEN kaikella hyvällä. PITÄKÄÄ YHTÄ ja laskekaa VAIN monen ihnmisenkin VARAAN, EI KOSKAAN YHDEN, minkään olennon tai asian VARAAN. VAAN monipuolista, kehittäkää, hankkikaa taitoja, kädentaidot, sormi- ja kropan muukin näppäryys, koordinointi-kyky, motoriikka, koko kropan huolto OVAT ELINTÄRKEITÄ nyt meille kaikille. MYÖS muistakaa syödä monipuolisesti, paljon kasviksia, hedelmiä, ja VITAMIINEJAKIN. MULTIvitamiinit, B-vitamiinit (B1, B6, B12 OVAT hermostolle elvyttävän korjaavia, korjaavat hermosoluja), ja magnesium sekä kalanmaksaöljyt. PITÄKÄÄ OIKEASTI YHTÄ, reippaasti,ROHKEASTI VAAN ihmisten ilmoille ja hankkimaan ystävyys- ja tuttavuussuhteita.

Minäkin VAIKKA kaiken taas olin menettänyt, ENEMMÄN kuin MITÄ minulla olikaan, saan silti IHAN hyvää, hyväksyvää kanssaihmisten vastaanottoa. ÄLKÄÄ JÄÄKÖ IKINÄ Yksin, IHAN OIKEASTI, KOSKA KUTEN olen sanonut ja VAROITTANUT, niin Noi Herrat Valtiaat, JUmalat ja KAikki, lapsineen vieläpä, saakeli, vIEVÄT, OTTAVAT EIVÄTKÄ mitään anna KOSKAN takaisin. NIIN vOI OLLA, ETTÄ saattaa KÄYDÄ JOKU KERTA NIIN, ETTÄ ETTE EHDI tekään saada takaisin sitä kaikkea (JOS sitäkään), JOTA teiltä OVAT VIENEET.

SIKSIPÄ JUSTIINSA LIITTOUTUKAA ihmiset YHTEEN, PITÄKÄÄ YLLÄ ihmissuhteita ja ihmismuuria Noita VARASTAVIA VAltiaita ja lapsiaan KOHTAAN, VASTAAN. SILLÄ KOSKA Valtiaat lapsineen PETTÄVÄT, PETTUROIVAT AINA. Olemme Heille hätäkädessä VAIN kertakäyttöisiä parasiitti-toimintansa objekteja, UHREJA, kohteita!! PYSYKÄÄ YHDESSÄ Ison, paljon ihmismassan kanssa. MITÄ ENEMPI meitä ja sillä lailla SEN PAREMPI. JA MITÄ VÄHEMMÄN on Noita VAltiaita lapsineen SEN PAREMPI. TOTTA JOKA SANA!

0

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

        Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
        Maailman menoa
        95
        3559
      2. Hei! Halusin vain kertoa.

        En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
        Tunteet
        5
        1889
      3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

        Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
        Rakkaus ja rakastaminen
        7
        1690
      4. Teboili alasajo on alkanut

        Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
        Suomussalmi
        34
        1435
      5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

        Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
        Maailman menoa
        56
        971
      6. Oot kyl rakas

        Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
        Ikävä
        36
        920
      7. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

        Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
        Ikävä
        70
        882
      8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

        ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
        Ikävä
        47
        830
      9. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

        Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
        Suomalaiset julkkikset
        4
        807
      10. Mistä tietää, onko hän se oikea?

        Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
        Ikävä
        60
        794
      Aihe