Orgiat Milanossa - 9 nunnaa raskaaksi

nunnan.nännit

Milanolaiseen nunnaluostariin asutettiin 5 Pohjois-Afrikkalaista turvapaikanhakijaa. 6 kuukautta myöhemmin 9 nunnaa oli tullut mystisesti raskaaksi. Kun nunnaluostarin abbedissa kysyi asiasta, niin nunnat sanoivat, etteivät he tiedä asiasta mitään. Tulihan itse P. Maria raskaaksi neitsyenä. Eräs nuori immigrantti kertoo nauttineensa suuresti nunnien palveluista ja sanoo suosittelevansa ko. luostaria myös kavereilleen. "Kiitos nunnat, kiitos Italia", hän toteaa lopuksi.

http://www.ilgiornaleitaliano.it/2017/01/20/milano-convento-ospita-migranti-9-suore-incinte/

6

429

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jounu1176

      Kristinuskon nimellä olevia ihmisiä on paljon ja kaikissa uskonsuunnissa olematta silti aitoja Jeesuksen seuraajia ja opetuslapsia, sillä oikealla uskolla on myös oikeat teot. Tässä linkissä hyvää opetusta kasteesta, joka on monelle väärä turva ilman uudestisyntymää. http://www.saarnatuoli.net/?page_id=35

    • alkaatuntumaansiltä
      • hyväelämäkö

        Kato, siinä olikin sama jo edellä. Niinpä - eikä vain pappeja, vaan kokonainen paavalilainen uskonto! Milloin on uutista seksiorgioista ja milloin on pedofiliasta ja insestistä, puheiden mukaan lestadiolaisistakin 150 vai 105 syytettyä, mutta aina jotakin sekopäistä ja kiellettyä himotusta, jota ei Paavalikaan kerro tunteneensa ennen kuin hänestä tuli kristinuskoinen. Lukee siellä Paavalin kirjeessä roomalaisille.

        Katsokaas, kun sitä ei saa armoa, jos ei ole syntinen, eikä taivaspaikkaa. Siitä tämä rietas ja sairas meno johtuu. Onkohan jossakin jotakin vikaa?


    • Lobardian.Laardi

      Jotenkin Giornale Italiano ei vakuuta. Urheilusivuillakin vain yksi uutinen. Joten tuskin nunna-utinenkaan pitää paikkaansa. Jos postaat vastaavan uutisen vaikka Republicasta tai Corriere della Serasta, niin joku voisi uskoakin.

    • Norfolk

      Täysin trolliuutinen ilman mitään perä, kuten niin tavallista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      81
      1233
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      824
    3. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      72
      719
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      240
      717
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      591
    6. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      46
      575
    7. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      77
      560
    8. 37
      512
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      24
      505
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      26
      482
    Aihe