Ruotsin poliisi kertoo

22277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Eli Ruotsalaispoliisi vahvistaa sen, mitä kaikki on tienny jo kauan aikaa, mutta nyt kun sen sanoo viranomainen, niin se on helvetinmoinen rikos! :/

Se 1984 oli hieman liian ennakossa oleva veikkaus siinä kirjassa? :/

Äänestä

suomea,mutta eu-kiimaiset paattajat haluaa puolustaa sontatalikkoaan aina.
valheita valheitten peraan joka suunnalta virkaporukoista.

olisi mahtavaa jos löytyis edes 1 vastaava hlö,joka avaisi todellisuuden kaikkeen mamusontaan ja muuhunkin. siella rahaa palaa iankaikkisesti.

nain maa ja eurooppa tuhotaan pelkan vallanhimon ja varallisuuksien rosvouksen takia.
suomen mielipuolinen mamutus pakkomaksattamalla kantavaella ovat ylivoimaisen törkeaa ja sairaan rumaa toimintaa vailla mitaan jarkea.

Äänestä

Lukekaapas Simon Elon kirja, kansankodin kuolema, siitä saatte hieman osviittaa missä länsirajan takana mennään !


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Kansankoti tekee kuolemaa. Tialle tullut väki, joka vain tuhoaa, koska tietää, ettei pärjää tai koska vihaa valkoisia.

Äänestä

Taitaa tulla kohta oman käden oikeus voimaan.

Äänestä

Ruotsi menee koko ajan huonompaan suuntaan ja politiikot vain vaikenee ja vaientaa niitä harvoja, jotka sanovat miten asiat ovat.

Sehän on aivan sairasta !

Äänestä

Tässä kuuntelen mielenkiinnolla yle:n pääuutislähetystä, mahtaakohan tulla edes pieni maininta örebrolaisesta poliisista, joka kertoo miten Ruotsissa menee tällähetkellä. express,friatider,breitbart,reporters pl ja myös ruotsin oma lehdistö on asiasta uutisoinut. Ei ainakaan vielä yle asiasta mainitse. Taitaa olla taas uutinen, joka ei ole uutisoinnin arvoinen.

Äänestä

Odotin myös uutista Tanskan uudesta eu- vastaisesta puolueesta, jonka perusti Pernille Vermund. Tämä puolue ajaa eroa eu:sta ja maahanmuuton rajoittamista. Ainakin Daily Express uutisoi tästä, mutta ei yle. Eihän suomalaisten tarvitse tälläisistä asioista mitään tietää

Äänestä

Vaatikaamme eroa eu:sta, sillä se on ainoa toivomme kansakuntana säilyä olemassa.

Äänestä
  • Käykää antamassa ääni eu:sta eroamiseksi kansalaisaloite-sivulla. Itse tein jo sen.

    Äänestä

  • Eu-ies kirjoitti:

    Käykää antamassa ääni eu:sta eroamiseksi kansalaisaloite-sivulla. Itse tein jo sen.

    Laittakaa kaikilla foorumeilla tieto ja linkki tuosta aloitteesta.

    Äänestä


Mihin joukkopsykoosin ruotsalaiset on hypnotisoitu? Järki hävinnyt niin monelta ja isänmaallisuus.

Äänestä

EU on täynnä idioottimaisia direktiivejä. Lisäksi löysä suhtautuminen turvapaikanhakijoihin.

Äänestä

Tässä minidokumentissa Tukholman poliisi kertoo miten matujen raiskauksia on salattu ja tekoja on vyörytetty tilastoissa ruotsalaisten tekemiksi, salaamalla tekijöiden syntyperä. On luotu mielikuvaa, että ruotsalaiset itsekin raiskaavat usein, vaikka matut todellisuudessa ovat tehneet ylivoimaisesti suurimman osan kaikista raiskauksista.

https://www.youtube.com/watch?v=ia7lQI8akEM

Äänestä

ja muutamassa vuodessa tulee perässä siskot, veljet äidit isät ym. vajaa miljoona tallaajaa lisää

Äänestä

Suomessa tilanne ei ole vielä tuollainen, älkäämme antako sen muuttua.

Äänestä

Miksi eliitti on niin hiadasälyistä ?
Miksi kantakansa ei reagoi ?

Äänestä

Tämä yhteiskunta on sairas. Toivottavasti jossain kohtaa järki voittaa ja islamin edustajat poistetaan Euroopasta. TerRori-isku Suomeen on vain ajan kysymys ja raiskaukset lisääntyvät räjähdysmäisesti. Jotenkin tähän vielä yritetään vääntää kantasuomalaiset syylliseksi. Saa nähdä käännetäänkö toinenkin poski lyötäväksi loputtomasti, vai voittaako järki jossain kohtaa? Onneksi on havaittavissa pientä järjen äänen nousuakin: Trump,Le penn,Unkari... Peli ei ole vielä pelattu,

Äänestä

Poliisitutkintaan joutuu Peter vaikka pelkkää totuutta puhuukin.

Äänestä

Kovin hiljaa on Suomen media tästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höyhenpuvussa kirjoitti:

Sinä kuuntelet!

http://mvlehti.net/2017/02/05/orebrolainen-poliisi-kertoo-totuuden-yhteiskunta-on-hajoamassa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu