uutta kivaväkivaltaa

sUomeen on kantautunu vankiloihin uutta uskonnollista kivaväkivaltaa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Palkataan sata nettipoliisia lisää.

Äänestä
  • Juu ja 200 uutta ääriryhmäpoliisia Poliisin nopeen toimettomuuden joukkoihin valvomaan äärioikeiston liaääntynyttä liikehdintää! Joku oli kuulemma nähny kaljupään kusella Riihimäen vankilan muuria vasten! Selkeesti toi oikeistoterroristi oli asentaas siihen pommia tai jotain!? NOH! Eiköhän se sit vesikidutuksessa selviä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainaskii kirjoitti:

sUomeen on kantautunu vankiloihin uutta uskonnollista kivaväkivaltaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu