Ranskassa Ydinvoimalassa räjähdys....

" Ei Ydinonnettomuuden vaaraa " . Että silleen. Iltalehti/ Ilta-sanomat.
581
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uusi Tsernebyl.

1Äänestä
  • Aloittaja

    Saas nähdä mitä meille kerrotaan Ylen TV1 klo 15:00 uutissa ??? Että silleen.

    1Äänestä

Aloittaja

Voimalan ykkösreaktori suljettiin välittömästi ja kakkonenkin suljettiin sen räjähdyksen jälkeen. Että silleen. Ilta-sanomat.

1Äänestä
Aloittaja

Yle hyvin pieni uutinen voimalassa tapahtunut räjähdys, ei ydinonnettomuuden vaara.
No miksi sitten kaksi 1300 MW reaktoria on suljettu, ei kai noita huvin vuoksi alas ajaeta ja sammuteta ? Että silleen.

1Äänestä

Täällä ei ole mitään nähtävää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpöhöpö kirjoitti:

" Ei Ydinonnettomuuden vaaraa " . Että silleen. Iltalehti/ Ilta-sanomat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu