USKONRAUHAAKO

______________________________________________________________________________`




Pitääkö olla huolissaan palstan uskonrauhanrikkomisesta jota hengettömät harjoittaa?
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä on paljon vihapuhetta, tähän voi listata niin saadaan vihapuhe esiin ja saadaan perattua paha pois

Äänestä

Jotkut haluaa tappaa helluntailaiset, se on vihapuhetta ja uskonrauhan rikkomista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rasismi.pois kirjoitti:

______________________________________________________________________________`




Pitääkö olla huolissaan palstan uskonrauhanrikkomisesta jota hengettömät harjoittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu