Perussuomalaiset mukana Eduskunnan lausunnossa ottamassa EU:n kehitysmaalaisten taakanjakoa Suomeen:
https://www.eduskunta.fi/FI/vaski/Lausunto/Sivut/HaVL_42 2016.aspx
https://www.eduskunta.fi/FI/vaski/Lausunto/Sivut/HaVL_42 2016.aspx
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei enää yhtään migridiä sUomeen ennenkun edelliset satsit on saatu koulutettua insinööreiksi ja lääkäreiksi
Onko Persuillakin sama matujihadistien tavoite kuin KOK, RKP ja Vihreät, eli 62 miljoonaa ? Tuo määärä toteuttaa jo monikymmenkertaisesti kansanmurha-tavoitteen. Kun hallitus vaihtuu, tuo porukka vangitaan maanpetturuudesta pakkotyöhön lopuksi ikäänsä.
Vaikka kuinka järkevästi ajattelet niin täällä yhteiskunnassa ei tunneta käsitettä maanpetturuus vaan ainoastaan käsitteet rasismi ja vihapuhe. Onko Suomi mennyt sekaisin jos poliisileijonat suojelee ei tavallisia suomalaisia vaan näitä maanpettureita
Kyllä siellä oli edustettuina muutkin puolueet. Ei ps pelkästään.
Entisenä persei...eiku persujen äänestäjänä meinasin oksentaa pelkästä inhosta kun radiossa kuulin mainoksensa, jossa valehdellaan persujen esim kannattavan sananvapautta, samanlaisia oman maan pilaajia ja kansanpettäjiä ovat kuin muutkin, ehkä vielä pahempia kun ensin valheilla saivat muut itseään äänestämään. Ei ole tässä maassa puoluetta tai edes poliitikkoa joka seisoisi lupaustensa takana ja ennenkaikkea ajaisi suomalaisen ihmisen etua.