Kaikki presidentti ehdokkaat, heti lääkärin

tutkimuksiin, julkinen käy myöskin. Turhaan kättelee toreilla ja levittää pöpöjään. Helsingissä raivoaa joku pöpö homojen keskuudessa. Vihreät kaikki tutkimuksiin, Jani ja Pekka puolisoineen ainaski. Turha valita pressaksi, jos kuppa on kalunnut jo ihan lihattomaksi.
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vanhanen, Kiuru, Haavisto, Jussi Niinistö, Jutta U, Sari.E, Elisabet R, puuttuuko ketään.

Äänestä

ei kuppa ketään syö, satiaisillekkin on raavittava sapuskat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pulska.tyttö.vas kirjoitti:

tutkimuksiin, julkinen käy myöskin. Turhaan kättelee toreilla ja levittää pöpöjään. Helsingissä raivoaa joku pöpö homojen keskuudessa. Vihreät kaikki tutkimuksiin, Jani ja Pekka puolisoineen ainaski. Turha valita pressaksi, jos kuppa on kalunnut jo ihan lihattomaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu