Hienoa jo kolmen puolueen edustajat valmiita

153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

meillä ol mökissä kysely jotta kuka kannattaa halla ahhoo
ja hävis reilusti
ainuu joka kannatti ol sirkan työttö irmeli 1,5 v ja kysyttiin jotta tykkeetkö halla ahosta niin nyökkäs
mummolle huuvettii kammarrii jota mitä tykkee halla ahosta
niin mummo jolla on huono kuulo huus takas jotta pittää lumet puotto halakopinolta
muten inet män silleen jota kepu yks demari yks
vasemisto yks ja timo yks

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittuileva-persu kirjoitti:

vetämän Halla-aho korville ? Oliko se näin ?
http://www.lapinkansa.fi/kotimaa/demokraatti-kolme-puoluetta-antaisi-suoraan-rukkaset-halla-ahon-perussuomalaisille-15901782/?utm_source=leiki&utm_medium=iltalehti&utm_campaign=personoitu&_ga=1.44025761.546419271.1485872614
Ja kyllhä se paree ois kaverin keskittyy vain slaavilaisuuten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu