Mitä yhteistä vasurien PUHEENJOHTAJILLA ???

Andersson......Siimes.....Arhinmäki.....Taas Andersson.....no arvatkaa edes ei pitäis olla vaikeeta . He saavat säätiörahaa joilla voi ostaa äänen kuin äänenen. NALLEKIN oli jäsen aikanaan nyt veropakolaisena Ruotsissa, käy välillä antamassa lausuntoja Ylessä omasta eriomaisuudesta Ruotsiksi.
TULEEKO MIELEEN yhteinen tekijä ? Helpotetaan vähän ....Pak........si.
888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin mitä yhteistä ?

Palavan aatteen lisäksi alkavat A:lla paitsi Siimes. Ovat pukeutuneet julkisesti mieheksi paitsi tuo viimeinen Andersson. Noista rahoista en tiedä en määriä tai antajia. Joten kyllä yhteistäkin löytyy. Ai niin Siimes oli ainoa joka mainosti olevansa "pullantuoksuinen" perheenäiti.

Äänestä
  • Ja että etustavat köyhiä omasta mielestään mutta ei pakkoruotsi etusijalla.

    Äänestä

  • dfvgt65 kirjoitti:

    Ja että etustavat köyhiä omasta mielestään mutta ei pakkoruotsi etusijalla.

    Ja kun tietäisi mistä kohtaa ovat köyhiä... päästäkö ?

    Äänestä

Näiden tehtäväantona on sabotoida suomalaisia puolueita yrittää kerätä väärällä henkilöhistorialla työväen ääniä

Äänestä

Niin TODELLAKIN olisko kyseessä ......SABOTOINTI....puolue....siltä vaikuttaa.

Äänestä

Olisko RKP:n etiäispuolue....siksi noi ruotsittaja puh.johtajat.

Äänestä

väri ... haju ... miten nyt jätökset toisistaan erottaa?
Kerätkää muovipussiin ja viekää siihen koira-aitauksen jätepisteeseen.

Äänestä

Ei vasuritkaan osaa erottautua TYÖVÄEN puolueeksi. Pakkoruotsittajat: pakkoruotsi ja virkaruotso on PUHTAASTI etuisuuksien HANKINTA työkalu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppo2 kirjoitti:

Andersson......Siimes.....Arhinmäki.....Taas Andersson.....no arvatkaa edes ei pitäis olla vaikeeta . He saavat säätiörahaa joilla voi ostaa äänen kuin äänenen. NALLEKIN oli jäsen aikanaan nyt veropakolaisena Ruotsissa, käy välillä antamassa lausuntoja Ylessä omasta eriomaisuudesta Ruotsiksi.
TULEEKO MIELEEN yhteinen tekijä ? Helpotetaan vähän ....Pak........si.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu