taas yksi rikkinäinen polvi

mun polvi rutiseen ja paukkuu ja pistää. kun otan lumpiosta kiinni ja heilutan jalkaa tunnen käteen ihan selvästi jotain hyvin epämääräistä ja röpölistä mikä siellä liikkuu toisessa ppovessa tuollaista ei tunnu, mikäköhän siellä on?
1291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oma polveni käyttäytyy vastaavasti. Vika tuli
juostuani puolimaratonin. Kävin lääkärissä ja
jotain kipulääkettä olisi saanut. Kieltäydyin kohteliaasti ja pärjäsin viikon sairaslomalla.
Sen jälkeen olen syönyt Omega-3 löhiöljyä ja kivut & rutinat on pysynyt poissa. Jos tarvitset tarkempaa tietoa kirjoita [email protected].
Markkinoilla on tehottomiakin tuotteita...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen kirjoitti:

mun polvi rutiseen ja paukkuu ja pistää. kun otan lumpiosta kiinni ja heilutan jalkaa tunnen käteen ihan selvästi jotain hyvin epämääräistä ja röpölistä mikä siellä liikkuu toisessa ppovessa tuollaista ei tunnu, mikäköhän siellä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu