Jo saatiin taas surkee uusi tv sarja. Anni Hautala olis voinu pysyä siellä radiossa kun ei sovi telkkariin lainkaan. On niin tekohauska että oikein pahaa tekee. Ei pystyny katsoo kun pari minuuttia ja sitten oli pakko vaihtaa kanavaa.
Kaikki vastaan 1
Jussi.99
19394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Täysin samaa mieltä. Miksi ihmeessä noi tyypit radiosta tunkee telkkariin, ei mitään järkee.
TElevisiostako tulee jotain järkevääkinkö? Silkkaa paskaa ja sontaa, tositv, reality, formaatti paskaa, j toinen toistaan typerämpää paskaa, pystyn kevyesti listaamaan päälle 100 ohjelmaa, joita en sekunttiakaan katso, enkä tule ikinä katsomaan. Katsomisen arvoinen ohjelma taas alkaa käydä niin olemattomaksi, että tuskin jatkan HD-aikaan enää.
Uliuliuliuliuliuliuliuli
En maksais tv-lupaa jos se ei menis verona. On noi niin surkeita ohjelmia perkele. Hautalat ja Perälät ei kuulu telkkariin.....
Mulla menee kans hermo noiden juontajien kanssa, ei huonompia löytäis mistää. Eiks ne ite tajuu pysyy siel radiossa.
Paska juontaja totanoin
Ja onko pakko sotkea ruualla melkein joka jaksossa. Viimeks sotkettiin kermavaahdolla. Hävettää ja oksettaa, nälkää näkeviä vaikka kuinka paljon ja ruokaa tuhlataan jonkun tv-sarjan takia. Karkkeja ammeessa, liimataan karkkeja tauluun.. huh, huh.
Kaikille valittajille tiedoksi tämä: Katsokaa YLE TV1:ä, Teemaa, Areenaa ja Elävää Arkistoa. Sieltä löytyy laatua ja voitte oppiakin jotain. Ei kukaan pakota katsomaan tuota mainosten välissä tulevaa käsikirjoitettua tositv-kuraa.
Ärsyttävää kiekumista Hautalan Annilla molemmissa viestintävälineissä. Radiossa Aamulypsyssä kaikki puhuu päällekkäin ja kiekumalla saa äänensä kuuluviin, mutta telkkarissa sama ei oikein toimi.
Totanoin hokia vauhdissa. Halpaa ku samat 'juontajat' pyörii kanavan ohjelmissa. Hautala on surkeeeee
Tässähän tätä YLE laatuohjelman kerrakseen.
Tietenkin katsojien toiveuusintoina.
https://imgur.com/a/GUeEZdK
https://imgur.com/a/P0aIX4N
https://imgur.com/a/5i00oVp
https://imgur.com/a/EN6zHxO
Voi perk... Että on täyttä pask.... Juontaja surkea ei tarvi katsoa
Anni on mahtava. Mutta Riku "mulkkumies" Nieminen. Millä oikeudella pilkkasi Trumpia idioottimaisella asullaan. Kokoperheen ohjelmasta tuolaiset mielenilmaisut pois. Kuka näitä pölvästejä käskee pilkkaamiseen?
Ylipainoinen Amerikanvalloittaja ja punaisiin ahdettu seinästärepästy tekee viihdettä. En katso enää. Jäi ekaan jaksoon
Sitten tämä.Heikki Paasonen testaa julkkiksia,siis noita itseään jokapaikkaan tyrkyttäviä idiootteja.
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000005814233.html
Toi Anni Hautala on kyllä todella surkea juontaja, olis pysyny radiossa niin ei pilais TV-ohjelmia.
Taas alko uusi kausi tätä surkeutta. Ei kai tota kukaan onnea katso.
En voi minäkään sietää totanoi Hautalaa. Boikottiin koko ohjelma. Ei mulla muuta.
Surkee ohjelma, surkee juontaja