Tämähän on taas aivan selvästi laittomasti maahan jäänti yritys. Nyt on hiihtonsa tehnyt, voi poistua. Tuli maahan urheilijana mutta saako nyt jäädä maahan sillä viisumilla?
Venezuelan "hiihtelijä"
taashuijattiin
9201
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pääsi tulemaan maahan pääsee Kelan tuille. Nämä jotka hommas vastuuseen.
Tyyppi hommaa vielä poikaystävänsäkin tänne. Solano on myös julkaissut Instagram-kuvan, jossa hän poseeraa kameralle yhdessä Cesar Boenan kanssa. Hän kirjoittaa espanjaksi kuvatekstissä: "Olen kohdannut niin kirkkaan valon, että hän valaisee koko elämäni".
Kuka maksaa palautus lennot?? Ranskalaiset ei ole tyhmiä, mutta eräät tuntuvat olevan.
SE-ryhmäle uusi leiripaikka Lahteen ladun varteen. Slogania saa huutaa kitarisat ammollaan ja lippua heilutella.
Varaton tyyppi. Kohta lausuu taikasanan ja rahahanat aukeaa.
Kuinka pölvästejä Suomen kisajärjestäjät voivat olla
Suomalaiset sen tänne raahas. uus matuhiihtäjä se on!!
Ei meinaa pystyssä pysyä.liekö laskee madonluvut hyysärikirkossa?
https://www.youtube.com/watch?v=AVcsaDha2m4
Barack Obama himself hiahiahiahiahiah!
Suvakkipellet tarvitsee uusia suvakkipellejä kun loldiersit eivät ollu heidän vajaamielistensä mielestä vielä tarpeeksi pellejä, että he voivat sit arvostella kaikkia muita jotka eivät satu pitämäänkään heidän klovneistaan! :)
Muo lähinnä huolestuttaa se, et kuinka moni suomalainen haluaa samaistaa itsensä yohon pelleporukkaan!? :/ Tunnen jopa suurta myötähäpeää siitä et tästä maasta tuntuukin löytyvän näin saatanasti tollasta naurettavaa maanpetturipaskasakkia! :/