Pariisissa maahanmuuttajat riehuvat

Taas autot palaa ja omaiisuutta tuhotaan. Kuinka tätä joku kehtaa vielä jotenkin puolustella !
17274
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Rikkautta, se on nyt sitä rikkautta! :)

Syväitkää, säätänä! :) :/

1Äänestä
  • Pakkohan se on syväitä, kun eivät pojankoltiaiset muuta ole tekemässä kuin keppostelemassa ja autoja polttamassa.

    Kun eivät ilmeisesti t ä l l ä k e r t a a räjäyttäneet ainuttakaan pommia, eivätkä Kalashnikovilla niitanneet jonokaupalla ihmisiä luojansa eteen.

    Äänestä

Kyllä vaan Rasmus sivusto ,ylen suvakit,vihervassarit.

Äänestä

Suvakit hyppivät riemusta. Tämä on sitä maailmanjärjestystä jota he haluavat, kunhan vaan joku muu maksaa kaiken.

1Äänestä

Ei se suomessakaan enää kaukana ole. Katsotaan vaikka esimerkillisesti ruotsiin (malmö, tukholma) kuinka he tuovat maahan uutta verta, jota monet ovat vaatineet ja sallineet.

Parempi elämä heillä kuolleilla olisi ollut alkuperäisessä kotimaassaan.

Äänestä

Toimintaan pitää heti vastata kunnolla ja kaikki jotka riehuu niille pitkät tuomiot ei niillä ole mitään sääntöjä vaikka armeija kadulle....

Äänestä

Taitaa Pariisissakin olla valtava työvoimapula.

Äänestä
  • Koska eivät osaa puhua ruotsia.

    Äänestä

Nuo paskiaiset tekevät vain sitä, mikä on noille luontaisinta.

Äänestä

Malmön Rosengård voisi olla Euroopan rettelöintiakatemia?

Äänestä

Ei ole ensimmäinen kerta. Muslimit ovat riehuneet vuosikymmeniä jo tuolla. Eräs ranskalaistaustainen, suomeen sopeutunut vanhempi mies tietää hyvin läheltä kokeneena sen.

Äänestä

Pieni älykkyysosamäärä syynä.

Äänestä

Kohta suvakit toitottavat että on välttämätöntä lisätä maahanmuuttoa että saadaan vanheva väestö korvattua. No sitten kun tämä maahanmuuttanut väestö vanhenee niin kukas ne sitten hoitaa? Tarvitaanko taas lisää maahamuuttoa ja loputon kierre jatkuu vai olettavatko suvakit että nämä siirtolaiset ovat niin kovia nussimaan että maa täyttyy??

Äänestä

Robotiikan ja automatiikan takia, emme tarvitse yhtään mamua suomeen.

Äänestä

Eurooppa ei ole enää entisensä.

Äänestä

Katsokaa kuvia Alepposta tai Mosulista, näette mitä siellä on harrastettu ja kaupungin katukuvalle tehty. Hyvin kodikkaan oloista ja näköistä.

Äänestä

Pariisin pojilta puuttuu palveluita, siksi ne riehuu, arkkitehtuurikin on Pariisissa sellaista että se muodostaa ikäviä varjoja ja kulmia ja ovat rasistisia. Pitää myös muistaa että lättähatut tappeli helsingissä vuonna 1957 .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rikolliset kirjoitti:

Taas autot palaa ja omaiisuutta tuhotaan. Kuinka tätä joku kehtaa vielä jotenkin puolustella !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu