Kaikille yseille feminatsikirja

Kauheeta aivopesua jakaa tuollainen kirja peruskoululaisille!
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuota ei nettikyselijen mukaan ja muutenkin jos kysyy ei kukaan halua lukea. Sillä kaikki tietää että koulussa otettiin 1.1.2017 koulun viralliseksi ideologiaksi feminismin. Ala-aateela poikien leikit kieletty. Opettajat suosivat vain tyttöjä. Koulussa opetetaan että vain nainen voi olla raiskauksen uhri.

Äänestä

No jako ne 90-luvulla virsikirjojakin että kaikien näköstä potaskaa siellä aina jateaan tuppakia niin moni kääräsi ja sauhutti pyhät sanat ilmaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jonssononadhd kirjoitti:

Kauheeta aivopesua jakaa tuollainen kirja peruskoululaisille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu