- eivätkä he puhu asiasta, koska tulisivat leimatuiksi rasisteiksi ja feministimafia jahtaisi heitä. Asiat ovat vielä pahemmin Ruotsissa kuin on kuviteltu. https://worldisraelnews.com/watch-swedish-women-run-home-fear-going-out-at-night/?utm_source=MadMimi&utm_medium=email&utm_content=Anti-Semitism Strikes NY; 15 Terror Tunnels Reach Israel; Watch Palestinian Child Hug Israeli Soldier&utm_campaign=20170303_m137926477_Anti-Semitism Strikes NY; 15 Terror Tunnels Reach Israel; Watch Palestinian Child Hug Israeli Soldier&utm_term=watch_btn_dark_png
Varotaan, ettei ne mene täällä yhtä huonoiksi.
Varotaan, ettei ne mene täällä yhtä huonoiksi.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Todella ikävää, että maa tuhottiin tuolla tavalla.
Krimille ilmestyi vihreitä miehiä ja Ruotsiin ruskeita.
Ja jossain vaiheessa se kaikki kääntyy siihen, että hullut hyyssääjät joutuvat häpeään ja luikkimaan rotankoloihinsa!
Eihän elukoiden touhua ihmisten tarvitse sietää !
Meinaatko, että rotankoloon luikkiminen enää riittää kuten neuvostoihmisten 70-luvulla? Tässä on nyt paljon isommat vahingot saatu nyt aikaiseksi.
Mistä lähtien persut ovat alkaneet tehdä tuollaisia ropakanta tv lähetyksiä ja vielä hämäyksen vuoksi ulkomaan kielellä
feeeministit on nyt yhdistäneet aatteesaa rasimin ja naisvihan toisiinsa. Käytännössä jos nainen sanoo ettei uskalla mennä ulos koska matut, niin feministin mielestä sinä vihaat silloin naisena naisia eli olet tuplapetturi. Logiikka?
suvakit eivät tule myöntämään epäonnistumistaan
koska tämä on tahallinen sabotaasi
ja ne syyttää muita loputtomasti rasisteiksi....
Mua oksettaa ruotsin tilanne.
Siellä paukkuu pommit ja ihmiset pelkää olla siellä.
Yksikään ei voi väittää, että se meno olisi onnistunutta.
Sitä kissa saa mitä naukuu. Laittakoot kurin päättäjillensä. Taitaa olla tosin myöhäistä. Suomen on otettava opiksi eikä tehdä samaa virhettä. Aikaa ei ole paljon enää.