Vieläkö on Mustan Murjaanin äiti

Ja sisar kiinniotettuina ? Putkas eka älys vika ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Musta Murjaani on kuulemma kiinnitetty Megadethin lämppäriksi Kuopio Rockiin. Salil eka salil vika esitetään kuulemma kuusi kertaa, ja tällä kertaa Megadethin soittaessa lavalle hyökkää Murjaanin lisäksi hänen äitinsä ja sisarensa. allahu akbar! Murrjaanilla on suurri!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anni_vihreät_Vanda kirjoitti:

Ja sisar kiinniotettuina ? Putkas eka älys vika ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu