Jumalat levittävät tautiaan TAAS

TartuntatautinsaKaikille

Jumalat ja ehkä jotkut muutkin Valtiaat levittävät TAAS tautiaan lapsineen. Varsinkin, kun jos on julkisuudessa, uutisissa käsittelyssä hyväksikäyttöasioita, niin Jumalat alkavat lapsillansa levittämään sitä tartuntautina ihmisiin enemmänkin, isolle alueelle, joka on Heidän kaikkien alapuolella tai osumakentässä. Siis Noi Jumalat, `VAIKKA olisivatkin ensin vain Valtiaita, mutta kun tollaiseen alkaa, ottaa moisen Oikeuden ja vallaan käytännön asiat aikaansaannoksiinsa, niin silloin ovat jo samantien Jumalia.

Eikö olekin JO ällöille asioille ja ilmentymille tullut mittansa täyteen, JO vuonna 2011?! Kyllä VAIN, ja Jumalat lapsineen ja/tai lapsillansa alkavat AINA vaan uudestaan langetella noita tollaisia ällöjä, erittäin vaarallisia asioita, jopa ollakseen vaikka ihan vaan ilmentymiä. AIna, kun tollaisia ilmentymiä nähdään, aistitaan tai saadaan tuta, niin silloin on SUURI tartuntavaara tollaisen asian hyökätäkseen ihmisten ylle päälle, kiinni ihmisiin. EIVÄTKÄ Jumalat lapsineen välitä siitä tartuttamisestaan tuon taivaallista.

Oikeasti, KUINKA KAUAN annatte vielä/ENÄÄ anteeksi Jumalille, jotka EIVÄT ole lapsineen aikoihin, yli vuosikymmeneen ERITYISESTI halunneet, aikaansaaneet (EIVÄT ole vahingossa aikaansaatuja) MITÄÄN kunnollista, Oikeanlaista, hyvää säädyllistä. MITÄÄN Oikein?! Alkakaa pistää niille olennoille JO Ukaasit päälle, ja toteutus kans, muiden VAltiaiden taholta. Nyt ne muut Valtiaat on velvoitettava ampumaan kokonaan olemasta noi Jumalat lapsineen. Epäkelpoja, jOTKA EIVÄT koskaan muutu muuksi, kuten esim. kunnollliseksi ja Oikeanlaiseksi. Nyt pitää olla kAikilla mitta täynnä, sillä tässä on AINA VAAN taas ihmisten, syyttömien ja rehellisten ihmisten elämä ja turvallisuus paljon pahemmalla tolalla kuin VAIN vaakalaudalla.!!

7

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KustaaKuuleminen

      Ihanko täyspäisenä syötät tulemaan tuollaista liirum laarumia?
      Kun edes saisi selkoa, mitä oikein valitat ja mistä?

      • nää_on_näitä

        Aloittaja on vilpitön ja hän on luvannut lopettaa pelkäämisen, mutta annetaan ajatukset hänestä anteeksi, hänenkin tavallaan pitää jonkun meistä kokea ja elää muutoin hän ei olisi olemassa.
        Olen varma että kukaan ei kadehdi hänen kokemuksiaan.


      • KustaKuuleminen

        Niinhän se taitaa olla, aina ei tule ajatelleeksi, asiat pitää kokea jotta tulee tietoiseksi.


      • äläViitsiVaivautua

        ÄO:si on varmasti pakkasen puolella. Älä kommentoi idioottimaisilla kommenteillasi, jos et EDES ymmärrä tekstiä, mistä on kyse, KustaaKuuleminen!


      • SitäKuustaKuuleminen

        Näinhän se on, olet oikeassa että älyni ei riitä selvittämään ajatuksenjuoksuasi? Väitän että sama ongelma on valtaosalla, jotka tuon aloituksen lukevat?
        Siksi kehottaisin yksinkertaistamaan viestiäsi ja sitä mitä haluat tuoda julki, näin meistä moni pystyisi ottamaan paremmin kantaa, jos kerran sitä haluaisit?


      • ihmeidenaikaonaina
        äläViitsiVaivautua kirjoitti:

        ÄO:si on varmasti pakkasen puolella. Älä kommentoi idioottimaisilla kommenteillasi, jos et EDES ymmärrä tekstiä, mistä on kyse, KustaaKuuleminen!

        Odotamme ja luemme innolla, miten edistyt hyvä aloittaja. Miten olisi että lukisit itse ennenkuin lähetät.
        Matkakumppanien ymärryksestä ei kantsi olla huolissaan, ajattele kaikkia niitä jotka jäävät täysin ilman, eivät saa edes mahdollisutta nähdä näitä? Miljardeja ihmiskohtaloita oman onnensa nojassa?


    • HomoJumalatEliAnti-ihme

      Joo, on varmasti epäselvää sellaisille, jotka eivät ole esim. aiemmin pahemmin lukeneet/kuulleet noista asioista. Erittäin usein, kun kirjoitan noita asioita, Herrat Jumalat, Valtiaat täällä vaikuttavat siihenkin. On kuin kynääni vääntäisivät toiseen suuntaan, mihin Totuus ja Oikeus ja ihmisten tahto sen haluaisin menevän, vaikka Herrojen psykopaatin-oikealle!

      En viitsi toistaa kaikkea alusta asti, mutta yritän kirjoittaa asiasta, asiallisesti ja ymmärrettävästi jatkossa. Muistakaa, Jumala sitä planeettaa heiluttaa psykopaatin-oikeallensa, jossa Hänestä/Heistä kirjoitetaan! Seuraava viesti tulee selkokielellä! JA olemme kaikki TOSI huolissamme niistä, jotka ovat UHRIKSI joutuneet, eivätkä pääse siitä, eivät uskalla ITSE sanoa ääneen, mikä on ongelma. Olemme huolissamme kaikista olennoista, kun on kyse Jumalien olemassaolosta tässä Universumissa ja lähelläkään tätä planeettaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2395
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      72
      1160
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1107
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      78
      822
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      668
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      635
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      29
      608
    Aihe