Sydämenmurskaaja hakusessa.

älkääsnyt

Haluaisin ostaa auton joka särkee sydämeni. On olemassa autoja, joiden hankintaa voidaan perustella järkiperustein, kuten VW Golf, Toyota Auris, Hyundai i30 yms., mutta sydämiä nämä eivät särje.

Hintaluokka olisi 15000 - 20000 euroa ja käytetty olisi haussa, saa olla max. 10 vuotta vanha. Onko teillä kokemuksia autoista, jotka ovat särkeneet sydämenne? Jos on niin kertokaa kokemuksenne ja auttakaa miespoloista, joka haluaa löytää auton, joka veisi jalat alta.

9

1583

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LuxustaElämään
      • suomensurkein

        Ei tuosta liikkeestä.


    • vanhatautot

      Jäykällä ohjausakselilla ja ilman turvatyynyä saattaa onnistaa.

    • Erkkipenttisentti

      O mikä vaan volkkarin tuote murskaa sydämen ja lompakon samalla iskulla. Siitä vaan rohkeasti kokeilemaan miltä se tuntuu kun tulee isku sydämeen ja talouteen.

    • Veipalasen

      Osta joku Alfa.

    • rellupösösitukka

      fiat 500 on kaunein tää uusin nimenomaan parani alkuperäsestä.

    • sdkjflkdsjfldjfkl

      Kuulostaa siltä että olet hakemassa jotain vähän erikoisempaa autoa, harrasteautoksi vai käyttöautoksi? Kesäautona voisi mennä vaikka Mazda MX-5 mutta jos olet käyttöautoa hakemassa niin silloin on jo vaikeampaa, ehkä joku Alfa-Romeo 159 voi muotoilullaan miellyttää mutta saattaa välillä oikutellakin, kuin tulinen italialainen nainen ;D

    • Onhannoitaa

      Mini. Focus RS. Fabia RS.

    • Hei! Käypä kokeilemassa Autolaina.fi:n älyhakua osoitteessa https://www.autolaina.fi/alykas-autohaku. Ehkä sieltä löytyy auto, johon rakastut heti ensisilmäyksellä!

      Terveisin,
      Anni
      Autolaina.fi Powered by Danske Finance

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      100
      1723
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      55
      1123
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      438
      1104
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1023
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      811
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      782
    7. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      730
    8. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      708
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      675
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      671
    Aihe