panacod ja juusto

Onko kukaan koittanut ottaa kyseistä yhdistelmää? Itse olen rullannut panacodin juuston sisään ja pureskellut kunnolla. Taisi olla väärä juusto, kun pisti oksettamaan. Ei kannata kokeilla, jos et ole vielä kokeillu. Jou mään.
289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Panacod on pillerinä tarkoitettu nieltäväksi kokonaisena. Jos et voi niellä, vaihda Panacod poretabletiksi jolloin lääkesekoituksen voi juoda helposti.

Äänestä

Vois kokeilla jos olis 😂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J0UMään kirjoitti:

Onko kukaan koittanut ottaa kyseistä yhdistelmää? Itse olen rullannut panacodin juuston sisään ja pureskellut kunnolla. Taisi olla väärä juusto, kun pisti oksettamaan. Ei kannata kokeilla, jos et ole vielä kokeillu. Jou mään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu