Tsyskovits kävi vaasassa purkamassa raivoa Venäjää

Koska tuolla harmaantuneella kokkarilla ei ole mitään muuta sanottavaa ,
täytyi hänen tehdä kunnon aasinsilta hypäämällä.sairaalan asiasta venäjä uhoon.
5164
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Tsyko on niitä paatuneinpia kokkareita jotka eivät osaa erottaa Neuvostoliittoa Venäjästä vaan kaipailee historian palaamista neukkujuutalaisten aikaan,
koska näin ei tapahdu on uho mennyt typeryyden korkeimmalle asteelle.

1Äänestä

sysseä äänestää helsinkiläiset eläkeläiset
eikä kukaan muu

se laittaa farkut jalkaan kun se menee itäkeskukseen kalastelemaan ääniä

Äänestä

ja tuo venäjäviha:
sillä viedään huomio pois siitä, että suurin RISKI ja HAITTA Suomelle
on EU.

sysset ym kannattaa unionia vain siksi, että katainen saa pitää duuninsa ja
mepit saa pitää suojatyöpaikkansa. EU jäsenyyttä puolustellaan myös "liittoutumisen tuomalla turvalla"
eli venäjästä on helppo tehdä peikko/ mörkö ja
lääkkeeksi tarjotaan unionia.

Tosiasia on se, että eu tekee Suomeen lisää köyhiä ja rikkaat rikastuu. Tämä sama trendi on jokaisessa eu jäsenmaassa (teollisuus karkaa eu:n ulkopuolelle).
Köyhälistö vastustaa unionia ja rikkaat kannattavat sitä.

Venäjävihan lietsominen on paskanjauhantaa. Venäjä on tuossa, ja heidän kanssaan tehdään kauppaa (silmät selässä). Sysset ja natottajat käyttävät sitä myös lyömäaseena.

Euro on liian vahva valuuttana, täysin väärä ratkaisu pitää yhteisvaluuttaa ainoana valuuttana,
ja eu köyhtyy entisestään.

1Äänestä
  • Edelleen Venäjä on Suomen ainoa uhka.

    Äänestä

  • EU ei ole hyökännyt Suomeen, Venäjä on. EU on rauhan puolesta, Venäjä ajaa asioitaan sodan keinoin. EI FASISTISELLE VENÄJÄLLE! KYLLÄ EU!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kissamies57 kirjoitti:

Koska tuolla harmaantuneella kokkarilla ei ole mitään muuta sanottavaa ,
täytyi hänen tehdä kunnon aasinsilta hypäämällä.sairaalan asiasta venäjä uhoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu