te kaksi tyttöä 15.2

keskiviikkona noin klo 13 - 14 foodissa. oli kiva nähdä ja ois mukava jos vielä törmätään. en tiedä olitteko sinkkuja. tumma tukkaisella oli pirteä ja lämmin hymy.

t. vasta matkoilta palannut poika
26339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

korjaus 15.3

Äänestä

lisäystä paikka Kuopio

Äänestä

Reissumies, älä hoputa hummaa.. jned. päin. Mutta emme harrasta porukalla sitä ja jos olit, sä "resupekka" niin...älä vaivaudu...

Äänestä

Joo, mut olin se mä vastatkaa tähän jos kiinosta... pliis...

Äänestä

tuo aikaisempi ei ole noiden oikeiden tyttöjen kirjoittama. ja joku feikki kirjoitti tuon 18.3.2017 16:56 viestin. aloittaja

Äänestä
  • tämän kirjotti "heikki" ei feikki):::)

    Äänestä

ja kiinnostukseni on kohdennettu tuohon tumma hiuksiseen. laitoin ilmoituksen tuplaten, kun olitte kahdestaan foodissa

Äänestä

oliko se lunafuud, kirjotetaan lunakuu,(

Äänestä

palaa resupekka1 kirjoittelemaan toisille. aloittaja

Äänestä

aloittelijat kirjotta noin:)

Äänestä

minänäin tytöt samana iltana, ee olleet sinkkuja ja pakkoon juoksivat, että häntä vilahti....ALOITTELIJA!!!

Äänestä

edelleen feikit vain sotkee. aloittaja

Äänestä

feikki, sanoisinko heikki!! aloittaja

Äänestä

ihme feikkejä häröilee. oikea keskustelun aloittaja

Äänestä

ne naeset, on jo "honolulussa" "hornantuutissa" tässä ilomottelloo, sinut nähnyt sinun ilommettelema naenen. eli luovuta mulla kok. ee tärppää, jos "oisin" olis se toinen tyty ollu sutsa kiinostuva, niin ois jo ottanu yhteyttä sinuun.. eli luovuta jo. piste.

Äänestä

tuskinpa vaan. ja taidat olla edelleen aikaisempia kirjoittelijoita

Äänestä

En oo entuu, enkä sano juu. Tytöistä toenen "honolulussa" toenen "vinkuintiassa" ;(((. Tämmösen tiedon sain onko totta?

Äänestä

kuka viitsii kirjoittaa aloittajan nikillä? 24.3.2017 14:57 kirjoitus ei ole aloittajan kirjoittama!

Äänestä

Nix, nix nikki mitä tarkoittaa nikki!!? En ole feikki olenko "heikki" Olen se tummanainen jota etsit, eli anna puh.elimesi nro: jotta voen killaatella! kaipaan sua niin...pliis anna numpa.

Äänestä

no kerro millaiset vaatteet mulla oli silloin, kun nähtiin?

Äänestä

haluan ensin tietää ootko tuo oikea tyttö. ja sovitaan mieluummin tapaaminen ensi viikonlopulle. vaikka kahvila kaneliin

Äänestä

Moi, sulla oli "resuset" vaatteet, pipo, ja kumpparit, vähä isot/;;

Äänestä

Moi, aloittajaresupoika, en syö kanelia, enkä muutakaan mullaa, syön vain leipää ja niinpäin...muuten oisin tullu oon kasvissisyöjä, sori

Äänestä

tuo 25.3.2017 16:56 kirjoitus ei ollut aloittajan kirjoittama. ja tiedoksi ei todellakaan ollut resuset vaatteet, eikä kyllä ollut kumppareitakaan. eli et ole oikea tyttö

Äänestä

miten viikonloppu meni?

Äänestä

olisi hyvä kuulla teistä? oli aikaisemmin liikaa häiriköitä jotka pilasi viesti ketjun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sereissupoika kirjoitti:

keskiviikkona noin klo 13 - 14 foodissa. oli kiva nähdä ja ois mukava jos vielä törmätään. en tiedä olitteko sinkkuja. tumma tukkaisella oli pirteä ja lämmin hymy.

t. vasta matkoilta palannut poika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu