Amirkhanilla toisenkin maan lippu !

http://www.iltalehti.fi/kamppailulajit/201703172200087601_bw.shtml

Minkä toisen maan lippua tämä esitteli ?

Tosi törkeä temppu !
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä vittua te ihmiset kuolaten töölöläisen perään ?! Eikö tule mieleen Elielinaukion pahoinpitely, SM tason finalisti (silloin) potkaisi bussinkuljettajan takaisin melkein pikkulapsen tasolle. Kova potku päähän ja niskanikamia murtui, onko siinä jotain sankaruutta ?

Äänestä

Varmaan jonkun kalifaatin mitä ne yrittää tänne laajentaa. Tuoko on potkaissut bussikuskia ja nyt esittää niin sankaria.

Äänestä
  • Ei tämä ole potkaissut bussikuskia, se oli eräs toinen kurdi. Potkaisi polvillaan olevaa kuskia suoraan kasvoihin jolloin niskanikamia murtui. Tämäkin oli tosiaan vapaa ottelija ja SM finalisti. Oli nauraen lähtenyt pois tekopaikalta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jfjsfhjhhjfbjhdsfb kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/kamppailulajit/201703172200087601_bw.shtml

Minkä toisen maan lippua tämä esitteli ?

Tosi törkeä temppu !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu