https://op-kulku.fi/autot/tesla-model-s?gclid=CLSJwuWT9NICFRpJGQodwUMNOA Itse hankin OP kulku palvelun itselleni pari kuukautta sitten ja nyt meinaan hankkia saman myös vaimolle. Ei tule polttoainekuluja kunntrslalla ajelee. Eikä omistamisen riskejä. Lisäksi pysyy autoilun kulut alhaisena joka kuukausi.
OP tarjoaa edullisen autopaketin!
Edullistaautoilua
6589
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
On oikea palsta tarjota työttömille sossuporukalle tuota, juu kaikki nyt joukolla ostamaan , mikäli ehditte itkemiseltänne ja nettiriippuvaisuuksistanne ovesta ulos?
Kaikki joukolla nyt kaupoille reppanat.
Tää oli joo hyvä mainos op:lta, kohderyhmä vaan tosiaan persaukisia itkijöitä :(
Tesla Model Ässän saa käyttöönsä jo alle 1300 euron kuukausimaksulla. Nyt kipin kapin kaupoille.
No ei ole paha. Itellä kahden auton kulut 1500e plus bensat ja vakuutukset sekä muut mitä voi tulla kuten huollot. Laskuihin menee se 3000e kuussa. Tuo 1300e kuussa on aika perusjuttu vielä kaikinpuolin. Mulla ikää 29v.
Kysytään ensin muijalta!
Tarkoitettu vaihtoehdoksi perinteiselle yritysleasingille. Yksityishenkilönä, jollei satu olemaan Riku Rikas, täysin idioottihomma.