Pieni suuri mies veti bitchsläpin karhun persiille!
Ministeri Mykkäsen tarina
7
190
Vastaukset
- hufduiaf
Veikkaan, että EU:n erittäin maksama/odottaa hyvää virkaa, hänellä on talouskoulutus, oli työssä EK:ssa. Juppi tietyn piirin kaveri. Saattaisi olla hömöpp, jos naista ei tuon ikäisellä näy. Komu saattaa sitä kadehtia, mutta tämä on taloustyyppi, pääsee minne vaan. Mykkänen ei tarvitsisi edes politiikkaa, en tiedä, voisiko kansantaloutta eli Suomen pankkia hoitaa. Mutta ainakin elinkeino tai idänkauppa.
- Fdyufdaa
Koska maailman menoa-ketjua vetää kahilipöpi, eikä anna laittaa mitään. On hyvä välittää kommentoijille tietoa.
Vasikkapoliisi-toimittaja tekee hullunkareen muihin, nyt on poistanut vihaketjunsa, jossa vihjasin puolueiden maksamaan palkkioon. Kyllä kai pomo on juppien kaveri ja raha tulee ruotsista?
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14788480/hopottajavajakki
Jakakaapas tätä:
http://keskustelu.mvlehti.net/index.php?topic=41965.0 - Ftftdftd
Halu mielistellä USA:n demareiden tyylistä EU-suvaitsemispolitiikkaa, eli hän on EU:ta vikittelemässä tai pitää saamaansa paikkaa lujasti ja uskollisesti kiinni.
- Bitchsläppääjä
Mykkänen, kestämätön valinta?
- Pötyätaasko
Mihin siinä sisua tai muitakaan pastilleja tarvitaan jos Maan Tavan herrahissi kuljettaa lahjattomiakin?
- Bitchsläpbaby
Onko Mykkäsen ranne jo valmiina uuteen vetoon?
- Kestämätönkaitsu
Mykkäsen kausi jää lyhyeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733121
- 602854
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322405- 802246
- 602063
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171577Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301420Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408