Huomenna APRILLIpäivä - älä mee halapaan:=)

tää palsta on täynnä valefaktoja lauantaina.
469
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomenna voi kehua Sipilän ja hallituksen "viisautta"! Hö, hö hööö

Äänestä

Suomen valtamedia on yhtä aprillijuttua täynnä.

1Äänestä

Robotti trollaa vuorokaudet ja vuodet ympäriinsä. Enpä julkaise aprillii.

Äänestä

Täällä on niitä valefaktoja joka päivä ihan riittävästi. Ei huominen poikkea mitenkään tavallisesta.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


allfools kirjoitti:

tää palsta on täynnä valefaktoja lauantaina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu