Upean ja hienon kulttuurin edustaja iski Ruotsissa kiittääkseen elättäjiään.
Rikastaja iski ruotsissa
Jiiihaad
19323
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Tätä on odotettukin. Toivottavasti nyt ihmisten silmät aukeavat.
Äänestämällä vihervasureita tai rkp:tä voit estää tällaiset iskut Suomessa. Nyt kaikki uurnille.
Mitään ei ole tapahtunut! Minä kävin kaksi kuukautta sitten Tukholmassa ja kukaan ei ajanut päälleni! Hävetkää, valheuutisten levittäjät!
Jos oli vain itseohjautuva Scania?
Nyt on kiinnostavia uutisia - hyvä niin.
Vihervasemmisto valtaan!
TULE jo ESIIN! Leena Malkki Leena Malkki Leena Malkki..
mutku niillä on suklaasilmät
Kaikki maahanmuuttajat pitää kouluttaa KUORMA-AUTON KULJETTAJIKSI, ilmiselvästi he tuntevat vetoa alalle koskapa palkattakkin ja luvatta työntyvät autoja ajelemaan. Poltto ja räjähdysaineeen kuljettajiksi pääsystä he saattaisivat jopa maksaa.
Tätä on virallisesti haluttu! Pohjoismainen uinuva kulttuuri saanut piristysruiskeen!
"Ruotsi on paljon jännittävämpi maahanmuuton ansiosta!!"
Näin totesi joku ruotsalainen suvakkinainen kuukausia sitten. Oli siis oikeassa.
Rekat ovat tulleet.
https://www.youtube.com/watch?v=o1HgWkjodQg
Voi..! Miksi ei täällä Impivaarassa koskaan tapahdu mitään kultturellia..? Ruotsissa kaikki on niiiin paljon ihqumpaa, koska monikulttuuri..
ootellaan jo sua Erkka Railo Erkka Railo Erkka Railo .. Erkka Railo on muuten punainen!
Yle voisi toistaa tehostetusti että islam on rauhan uskonto?
Toisaalta Syyriassa kuoli juuri äsken noin 60 ihmistä kaasuiskuissa, ja usan ohjusiskussa. Mutt nämä iskut loppuisivat jos maalmasta kiellettäisiin kaikki uskonnot. Kirkot, moskeijat, ja temppelit vaan maan tasalle, ja koko ihmiskunta alkaisi yhteistuumin kumartamaan herramme aurinkoa.
Jos tuo meidän jumalallinen tulipallo päättää joku päivä sammua, niin loppuu samantien elämä maapalloltakin.
Pistetään veikkaus pystyyn. Oliko tekijä "kantaruotsalainen" vai kenties maahamuuttajataustainen?
Sipilä, Stubb, Vartiainen, Opro ja setan tarja... ovat syylliset Suonen veriseen tulevaisuuteen. He ovat ajattelukyvyttömiä kusipäitä.
Isku oli yksittäistapaus samoin kun Pietarissa.
Nyt on isketty molemmin puolin Helsinkiä.
Sekä Ruotsi, että Venäjä ovat kumpikin kuljettaneet ”rikastusta” Pohjois-Suomeen. Mitä meidän tulisi ajatella naapureistamme?