Lähtökohdat oli hyvät
Miksi Anna-Leena sai vähä ääniä
eikok
81003
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuvista päätellen komia nainen,mutta olisiko katse kiivaan oloinen.Vaalikeskustelun nettikuvissa näytti olevan lyhyt hame,joten näkyi komiaa reittä aika pitkästi.
Eikös se äänestänyt matujen puolesta?
En syitä tiedä, mutta oma kokemukseni on , että Sorvisto kyllä tehtäviinsä paneutui todella perusteellisesti. Aivan varmasti nyt valituista moni on paljon turhempi valtuutettuna. Mutta tunnettuahan on se, ettei valinnan perusteena useinkaan ole osaaminen , asioihin perehtyminen, vaan aivan muut asiat
Kaupunginjohtajan silmää miellyttää ainakin. Ketä se nyt lämmittelee kokouksissa tulevina vuosina
Luojan kiitos ei päässyt.
Miten niin,kun ei päässyt?Sinulla täytyy olla jotain tietoa kerrottavaksi ,monia kiinnostaa!!!!
Kokoomus tulee menettämään kannatusta vaalista toiseen, niin kauan kun Sorvisto ja Rengot puoluetta pyörittää. Kanta Kauhavan menestys on vaalista toiseen pettymys. Uusia henkilöitä näiden tilalle luottamustehtäviin ja tätä kautta seuraaviin vaaleihin. Nyt on pyykinpesun aika!!!!
Äänimäärä riittää jotenkuten vapaa-ajan lautakuntaan