Todistettu--Suvakit on idiootteja

Vasta muutama vuosi sitten vihreät, demarit, vasemmisto syöksivät Suomen kaaokseen, mutta jo nyt ne on unohtaneet sen äänestäeän nuo samat tollot takaisin valtaan.
.
Ei voi muuta sanoa kuin että on suvakit tolloja, idiootteja, vähäpoikia ja mitä niitä nyt liekään.
384
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suvakit tykkää oman elämän kurjistumisesta.

1Äänestä

Suvakit eivät arvosta isänmaataan, eikä sitä työtä mitä heidän isoisänsä ovat tehneet.
Isät ovat taistelleet tämän maan vuoksi. Maksaneet kalliin hinnan itsenäisyydestämme.
Itsenäisyyden suomalaismiehet ovat lunastaneet omalla verellään.
Suvakit haluavat, että Lähi-itä valtaa Euroopan.
Tämäkö on palkka veteraaneille, jotka ovat puolustaneet suomea, omaa rakasta isänmaataan.

Äänestä
  • Nehän nauraa tuollaiselle puheelle.
    Kun Arman otti puheeksi veteraanit ohjelmassaan, kyllä silloin teeskentelevät suvakit kyynel silmissä , että voi, voi.
    Twitter täyttyi kyynelsimäisistä suvakeilta. Tottakai Armanhan on iranilainen syntyjään,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


punaiset-tollot kirjoitti:

Vasta muutama vuosi sitten vihreät, demarit, vasemmisto syöksivät Suomen kaaokseen, mutta jo nyt ne on unohtaneet sen äänestäeän nuo samat tollot takaisin valtaan.
.
Ei voi muuta sanoa kuin että on suvakit tolloja, idiootteja, vähäpoikia ja mitä niitä nyt liekään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu