Tuiki tuntemattomia minulle. Voiko siis jokainen ihminen suomessa saada palstatilaa noihin iltapaskoihin, onko se jokaisen ihmisen oikeus. Kertoa että tänään oli vääränvärinen paita verrattuna kalsareihin. Lapselle ei myyty päärynälimonaadia, pelkästään persikkalimonaadia.
Järkyttävän kylmä kohtalo.
Järkyttävän kylmä kohtalo.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eikös tuo Jartsa Karalahti ole joku goffari tai tenniksenpelaaja? Vaimo kai joku entinen bingoemäntä? Onks näillä ollut joku oma tv-ohjelmakin? Bailut Karalahdilla tms?
en mie tiiä oisko pelannu pesistä, jossai savon takamailla.
Karalahti pelasi joskus jääkiekkoa mutta henkilökohtaiset tulokset lajissa jäivät häneltä varsin vaatimattomiksi.
Ainoa konkreettinen henkilökohtainen saavutus miehellä on tuomio törkeästä huumerikoksesta.
https://www.facebook.com/kamalahti
Pitää sanoa ettei mitään hajua.
Nanna ja Jere Karalahti eroavat!
19.4.2017 19:13
Nanna ja Jere Karalahti avioituivat elokuussa 2015. Parin Jax-poika täyttää toukokuussa vuoden.
-On se kumma, kun aina pitää olla se kakara heti kättelyssä..ja noin käy. Kakaraa retuutetaan kahta väliä,hm!
http://www.is.fi/viihde/art-2000005176172.html
tämä on ainakin 4 kertaa sensuroitu.
Niin mitä sitten, keitä nuo ovat, ei tunne. Ei varmaan mitään merkitystä normaaliin elämään.
https://babylon.naurunappula.com/screen/4c/d6/4cd6485a66f3bf51/0/72765.jpg
HAH-HA
En tiedä mutta vitun ruma mulkvisti. Seinästä revitty pirunpaska. Mitä sitten ovatkaan, turhia kuten jo todettiin.
taustaaa vähännn.
http://www.mtv.fi/viihde/muut/artikkeli/namakin-urheilijat-ovat-olleet-huumekohun-keskella/2972214
tää frouva oli ollu lounaalla muksun kanssa. muksu saanu raivarit. kinkerisakki oli vähän katellu mitä muksu huutaa, oisko ollu päivä unien aika. frouva pahoitti mielensä.
Muija oli kysellyt blogissaan lasten hoito-ohjeita ja ihmetellyt miksi lapsi mesosi ravintolassa ei jumalauta ei ihmislapsi ole auto tai leikkikalu kaikenlaisten sitä annetaan pitää lapsia
Edelleen iltapaskojen sivuilla pyörii nuo tuikituntemattomat. Miksi.
Vittu, goffari.
Miksi haluaisit palstatilaa iltapaskoista?
Se on vain elämää, mutta hyvin vittumaista elämää. En minäkään siedä turhia julkkixia. Painukoot siis vittuun.....
Aika vitun goffareita.