LOPPUKOON ihmisajojahti ja alkakoot Valtiaita koht

VaatikaaNiitäValtiaita

LOPPUKOON JO ihmisajojahti, epäilyt, syyttelyt ja osoitukset ja ALKAKOOT AJOJAHTI (kans YLIYLIHammurabismilla Heihin kuten Hekin meihin kans osuivat) Jumalia, Valtiaita ja lapsiaan KOHTAAN. Alkakaa JO ymmärtää, tajuta kenen planeetta ja Oikeudet (olemassaoloonkin) täällä ovat AINOASTAAN olleet Oikein, Oikeus, ja kelle kuuluneet. Voisin vetää Korkeimpaan Henkimaailmankin Oikeuteen ne ihmiset, jotka täällä ovat vime vuosinakin vielä (kaiken ESILLÄ olleen vieläpä jälkeen) halunneet Hyvää vALEHDELLA Jumalista, Valtiaista ja lapsistaankin ehkä.

Koska ne sellaiset ihmiset AINOASTAAN onnistuivat, no tietenkin eksyttämään ihmisiä Oikeasta Totuudesta ja Rehellisyydestä, Oikeudestakin, mutta he ikävä kyllä myös erittäin suurella tavalla saivat ihmiset VAAN vaaraan planeetallamme, KOSKA laittoivat ihmiset kohtaloineen, kohteluineen AIVAN täysin toisarvoiseksi verrattuna Jumaliin ja lapsiinsa. He mieluummin ylistivät Jumal-olentoja pilalla olevia kauhukakaroitansa myöten KUIN ETTÄ olisivat auttaneet, pelastaneet ihmisiä Heidän Käsistään, kohteluista. Herroja Jumalia, Valtiaita kakaroineen EN sure, ENKÄ sääli, armahda ENÄÄ yhtään mitään, VAAN toivon, ETTÄ Henkimaailman Ne muut Valtiaat ja olennot, rohkaistuvat vihdoinkin ottamaan TUHOaseet Käsiinsä ja ampumaan reikiä täyteen Noi Huora-Valtiaat, Pettrui-Jumalat lapsineen. Parempi IHAN kaikille enemmin Heidän poistumisensa olemassaolostaan kuin Heidän olemassaolonsa, lähelläkään mitään planeettaa, tai Elämää!

7

198

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ajojahti2017

      Ajojahti Suomessa on todellisuutta 2017. On ryhmittymä joka ajojahtia pitää yllä ja haluaa katkaista kaikki yhtyeydet Suomen yhteiskuntaan. Mutta miksi? Onko kysymyksessä vallan ja rahan himo joka on kuin susilauma jotka ovat päättäneet tuhota Suomessa kaiken orastavan hyvän todellisuuden. Liityykö se tuleviin vaaleihin Suomessa jotta äänestäjät jättäisivät äänestämästä ja vallan himon voimalla tukahduttavat kehittyneen Suomen yhtesikunnan. Ajojahtina kohteet ovat vallinneet jotka ovat kunnon Suomen kasnsalaiset jotka ovat rehellisiä veron maksajia Suomessa. Alkuperäisiä Suomen kansalaisia.

      • TodisteitaPlease

        Kerro, vastaaja, mitä kaikkea tiedät noista ajojahdeista tai Henkivalloista!


    • 3333sssaaa

      Ymmärrä jo ettei ole kun yksi Jumala ja Jeesus kristus Jumalan poika.
      Sinun sisällä olevat pahat henget ja pelko saa aikaa sen että näet maailman aivan erilaisena kuin se oikeasti on.

      • JumalanSiunausta

        Riivattuna oleminen saa näkemään maailman vääristellysti. Toivokaamme aloittajalle vapautta riivauksista.


      • KohtariivaajatPoissa

        On olemassa vaikka kuinka monta Jumalaa ja Jeesusta, siksi He muka pystyvätkin olemaan niin joka paikassa samaan aikaan. Olen itse nähnyt Heidät tuhansia kertoja, He ovat olemassa ja ovat itse riivaajia ja ilkeitä.

        En antaisikaan enää tässä vaiheessa VAIN yhdelle Jumalalle ja/tai yhdelle Jeesukselle sitä vastuutaakkaa, koska täällä oli kymmeniä, kymmeniä Jeesuksia (n. sata) ja Jumalia, jotka sekoittivat paskaksi koko sopan, koko maailman huonoon, vaaralliseen tilaan. He saavat jokainen vastata teoistaan, haluistaan, EI todellakaan VAIN Yksi Jumala ja Yksi Jeesus, VAAN jokainen, tekojensa ja ajatustensa mukaan.


      • 123d123d123d123

        "KohtariivaajatPoissa" Ei vaan näet , pahoja henkiä alamaailmasta, jotka ovat vakuuttaneet sinulle olevansa jumalia. Eivät he ole jumalia. Isken sinua Jeesuksen totuuden miekalla.


      • MeneJoSinneTaivaaseen
        123d123d123d123 kirjoitti:

        "KohtariivaajatPoissa" Ei vaan näet , pahoja henkiä alamaailmasta, jotka ovat vakuuttaneet sinulle olevansa jumalia. Eivät he ole jumalia. Isken sinua Jeesuksen totuuden miekalla.

        Olet hullu, jonka toimitan pakkohoitoon. Pakotat täällä joitain Jeesuksiasi kimppuuni. Ne sinun Jeesuksesi ovat Pahoja kaikki, EIVÄT Yksikään alkuperäisiä, pelkkiä PAHOJA Henkimaailman Olentoja, alkuperäinen ihmis-Jeesus on kuollut jo kokonaan, poissa olemasta. Ihminen ei nääs selviydy Henkimaailmassakaan n. 2000 vuotta.

        Olette huijattuja kaikki. VBoit painua ITSE sinne Taivaaseen ja tulet toteamaan mikä Helvetin hävytön Hornan Taivas se onkaan. Painu sinne Taivaaseesi, niin ehkä te uskovaiset riitätte uhreiksi Noille Hulluille Valtiaillenne.Yksikään Heistä ei ole kunnollinen, VALETTA kaikki uskonnonkin lupaukset. Mitkään niistä eivät tyule pitämään paikkansa, korkeintaan täällä maanpäällisessä elämässämme voivcat saada VALEEMNSA uppoamaan, mutta huomautan, ETTÄ vain teille uskoville, JOTKA täällä palvelette Antikristus-VAltiaita, ja sinne Heidän TAivaaseensa olette meitä normaali-kunnon kansalaisia ujuttamassa VALEILLANNE.

        Iske miekkasi itseesi VAAN, toimitan sinut pakkohoitoon! Ole varma asiasta!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      129
      1321
    2. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      93
      1031
    3. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      254
      988
    4. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      75
      787
    5. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      54
      764
    6. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      35
      710
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      66
      677
    8. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      46
      660
    9. Kuinka nainen jaksat ja voit

      Toivottavasti hyvin.
      Ikävä
      43
      621
    10. Mulla ei ole Suomessa enää mitään

      4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.
      Turku
      164
      610
    11. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      30
      595
    12. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      587
    13. Provider miehistä..

      Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah
      Ikävä
      191
      583
    14. Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?

      Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus
      Sinkut
      98
      525
    15. Mihin hävisi Sofia?

      Palasiko mies ex-vaimon luo takaisin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      201
      504
    16. Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit

      Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle
      Oulainen
      18
      462
    17. Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?

      Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi
      Sinkut
      91
      458
    18. Ottaisit yhteyttä!

      🙄
      Ikävä
      34
      458
    19. Jasmin Vähäkangas

      Jasminin poika on tänään jo puolitoistavuotias.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      458
    20. Olet oikeasti paras

      Mies, joka on kohdalleni sattunut. Oikeastaan liian hyvä, jos rehellisiä ollaan. Sinun paikkaasi ei kukaan vie, vaikka e
      Ikävä
      27
      456
    Aihe