TAPIO TALVEN henkilöllisyys paljastunut?

3203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vikaan. Keskustalaista edelleen. Siuna reppanaa käy sääliksi.

Äänestä
  • Vikaan meni. En ole keskustalainen, pikemminkin demari. Hiukan vain tuntuu oudolta tuo Keskustan jatkuva haukkuminen. Näyttää olevan noita patologisia tapauksia siellä SDPssä enemmänkin. Sietää pysyä erossa.

    Alkeellinen propagandasi on kuin suoraan lainattu Orwellin kirjasta eläinten farmi, jossa käytettiin hokemaa: "Nelijalka hyvä, kaksijalka huono". Ennen sanottiin demareiden piirissä olevan älymystöä, mutta nyt näyttää älykkyystaso laskeneen rajusti.

    Äänestä

Olemme keskustassa tottuneet puoluetoimiston ohjauksen kaikessa ja tässä on yksi kukkanen.

Toisaalla Tapio.Talvi on viitannut erääseen seikkaan Vanhanen/Vanhanen, joho saumattomasti sopii menetelmä valiokoima leimmaminen.

Kiva kuitenkin , ettö tunnistit työkaverisi.
Ilmeisesti ei ole keskustalainen, kuten me

Äänestä

Kommentoi aloitusta


serlokki kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=1500000000000104&posting=22000000006513050

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu