Eu on vaatimassa briteiltä ...

5 vuotta maassa olleille pakolaisille pitäisi antaa pysyvä oleskelulupa! Täysin järjetön vaatimus! Nyt britit heittäkää ne pakolaiset ulos!!
6118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyse on EU-maiden kansalaisista.

Äänestä
  • Mitä sillä on väliä minkä maiden kansalaisista on kyse?

    Äänestä

  • ääliöimuna kirjoitti:

    Mitä sillä on väliä minkä maiden kansalaisista on kyse?

    Ääliöryssä sinä olet.

    Äänestä

  • ääliöimuna kirjoitti:

    Mitä sillä on väliä minkä maiden kansalaisista on kyse?

    Sitä väliä, että EU-maiden kansalaiset eivät ole pakolaisia.

    Äänestä

  • Olet siis RASISTI, kun erottelet IHMISIÄ tosistaan!? ;-)

    Äänestä

koko euuuuu on määättttääääää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TakaisinMerelle kirjoitti:

5 vuotta maassa olleille pakolaisille pitäisi antaa pysyvä oleskelulupa! Täysin järjetön vaatimus! Nyt britit heittäkää ne pakolaiset ulos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu