Niin, elikkäs oon 33 v " hetero " jäbä, mut jostain syystä en pääse ajatuksesta irti, että mies nai minua kunnolla perseeseen. Kokemusta ei ole, joten uskoisin että tiukkaa on. Mikä oudointa, haluan ison, 20 cm. Mitääs sormea paksumpaa en ole koskan saanut, joten voi olla että ajatustasolla kiihottaa, mutta miten käy käytännössä. Riski että koko perse repee, silti se vaan kiihottaa. Ja haluan kosketella ja ihastella kunnon meisseliä. Ja ehkä jopa imeä jos imemään pistetään
Haluan isoa vaikka en tiedä kestänkö
BtmKäyttöön
7601
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Asia selviää vain kokeilemalla. Muuta ratkaisua ei ole. Niin kauan ajatus pyörii päässäsi, kunnes olet saanut kokea, miltä se jättimela sisällä tuntuu.
Itse suosittelisin kuitenkin ensin kokeilemaan hiukan pienemmällä laitteella kuin heti isoa ja mahtavaa.
Vaan valinta on sinun.
Näin se varmasti on joo.. Ja kokea sen tunteen, kun näen sen edessäni ja tiedän mitä on tulossa. Mitä ajattelen sillä hetkellä
Taidan tehdä senkin sinun mieliksesi. Oot varmasti jo kokeillu, kun noin paljon jauhat
Voi olla.. Aika näyttää pitääkö tuo sinun anonyymiys :) Tiedä vaikka herra löylykauha kävelis vastaan ni sit voidaankin väännellä jotain muuta. Tosin paska se siinäkin väännössä lopulta tulee, mutta sinulta ja viimeisen kerran. Jäämme odottelemaan :)
Olis kans hienoo saada oikeita isoo kulkua peppuun. Dildoo on laitettu ja peimii ja isoo.
Ja sain uuden tyttö ystäväni suastuteltuu fistaamisee. Alkuun teki vähä kipeitä mut ku alko paikat aukee ja kunnolla liukkarii ja rauhas ja hitaasti teki ni meni käsi sisää. Ja oli tosi mahtavaa. Lisää haluis ku kehtasi taas vaa ehdottaa.
Kokeile varovasti. Ei mullakaan ekaksi mahtunut. Mutta silloin oli hauska leikkiä muuten. Sillai imeä ja nuolla.
Munan imeminenhän käy ihan luonnostaan jos on miehiin päin ja jos olet vielä alistumisesta pitävä saat nautinnon tuplana.