Matujen vuoksi rustattu. Niiden täytyy saada omaa monivivahteista kulttuuriaan toteuttaa suomalaisuus ei riitä paitsi täysielatuksemme verorahoistamme koko matujen suvuille halki Afrikan ja Lähi-Idän. Suvaitkaa, kumartakaa.
0Äänestä
muualla
Se on tämä sukupuolineutraalisuus.
0Äänestä
hallituksen.järkilait
Etunimeä saa vaihtaa viisi kertaa ja sukunimeäkin saa vaihtaa aivan omalla ilmoituksella. Minusta laki on tehty rikollisia varten henkilöllisyyden salaamiseksi/vaihtamiseksi. Nyt on luukuilla monta puhtoista identiteettiä laillisesti.
0Äänestä
muualla
Onhan rikolliset saaneet vaihta nimeään ennenkin. heille se on ollut sallittua.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Matujen vuoksi rustattu. Niiden täytyy saada omaa monivivahteista kulttuuriaan toteuttaa suomalaisuus ei riitä paitsi täysielatuksemme verorahoistamme koko matujen suvuille halki Afrikan ja Lähi-Idän.
Suvaitkaa, kumartakaa.
Se on tämä sukupuolineutraalisuus.
Etunimeä saa vaihtaa viisi kertaa ja sukunimeäkin saa vaihtaa aivan omalla ilmoituksella. Minusta laki on tehty rikollisia varten henkilöllisyyden salaamiseksi/vaihtamiseksi.
Nyt on luukuilla monta puhtoista identiteettiä laillisesti.
Onhan rikolliset saaneet vaihta nimeään ennenkin. heille se on ollut sallittua.