MV-lehti nurin?

MV-lehden nettisivulle yrittäessä tulee ilmoitus

Error 522

You
Browser
Working

Helsinki
Cloudflare
Working

mvlehti.net
Host
Error

Sama juttu pc:llä ja kännykällä. Aikaisemmin tänään vielä toimi.
14265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Voi voi sentään, kun juuri eilen joku professori sanoi, että mv-lehti on parasta, mitä Suomen medialle on tapahtunut.

Eiköhän se kohta taas toimi.

Äänestä

Nyt näyttää taas toimivan. Oli jo pelko, että poliisin 200 vihapoliisin joukkio olisi onnistunut tehtävässään.

Äänestä

Hyvä että tuli takaisin. Tässähän olisi joutunut jättämään työpäivän kesken.

Äänestä

"MV-lehti oli tänään poissa saatavilta noin puolentoista tunnin ajan serverin kaatumisen takia." Kertoo MV-lehti.

Äänestä

coitus suvaccuruptus.ennenaikainen ilo keskeytyi maailmanmateilta ja toripatjoilta.nyýyyhhh

Äänestä

Ja Putin kiittää....

Äänestä
  • Trump komppaa.

    Äänestä

Ylhäällä on, 200 sikaa kirkuu.

Äänestä

Toimii ainakin nyt klo 22:00

Äänestä

Tämä sensuroitiin tältä palstalta jo kertaalleen:

BAMF, Saksan MIGRI, on päättänyt tutkia 2000 turvapaikkapäätöstä uudestaan. BAMF on säikähjjtänyt Saksan armeijan upseerin soluttautumista VOKiin. Nyt tutkitaan, onko mahdollisesti Saksan kansalaisia tai muita ei-pakolaisia saanut uuden identiteetin ja mahdollisuuden rahastaa veronmaksajilta sosiaalietuuksia virheellisten henkilötietojen avulla.

Ilmeisesti ns. "suvakkien" höpläyttäminen on niin helppoa, että edes osapuillee pakolaisen habituksen omaavat ovat voineet saada toisen identiteetin ja mahdollisuuden ylimääräisiin sosiaalietuihin.

Mitä sääntöä tämä rikkoo????

Äänestä
  • ei saa kirjoittaa pahaa rikollisista matuista.

    Äänestä

  • Hyvä, kun kirjoitit uudestaan!
    Uskon, että suuvacit poistattavat ilmiannoin täällä ammattimaiseen tahtiin. Sama kuin facebookissa, kärytys riittää ja se on pimpoks.

    Hehän pelaavat muutenkin hyvin kieroa peliä, valheita, kusetuskampanjoita, jne = vihervasemmiston toimintatapa.

    Äänestä

No mitäs onkelmaa nyt sitten kun koko eilipäivää ja vielä nytkin ei pääse lukemaan oikeat uutiset?? Nyt tarttis tehä jottain.

Äänestä

Johtuu siitä, että Suomessa on presidentinvaalit. Sama tilanne oli eduskuntavaalien aikaan ja myös Yhdysvaltojen presidentinvaalien aikaan. Johtuu sensuurista jota valtaapitävät käyttää näitä vaihtoehtomedioita vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä_vittua kirjoitti:

MV-lehden nettisivulle yrittäessä tulee ilmoitus

Error 522

You
Browser
Working

Helsinki
Cloudflare
Working

mvlehti.net
Host
Error

Sama juttu pc:llä ja kännykällä. Aikaisemmin tänään vielä toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu