Hollande uusi presidenttiytensä!

Ässhdeephee voitti. Suomen demarit samaa sakkia, globalisteja ja huijareita.
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Liberaaliglobalistinen grannymilfittävä muovinukke-Macroni tulee olemaan mielenkiintoinen seurattava.
Itse veikkaan menevän noin parisen vuotta kun muovinukkehomon päätä aletaan vaatia vadille kansan toimesta...

Äänestä
  • Juo lämmintä maitoa. Rauhoittaa ja pääset tuutimalullaa ottamaan, jookos?

    Äänestä

Voi että täällä ollaan sitten pahalla tuulella ja puhutaan sivistymättömästi Ranskan uudesta presidentistä joka sai äänestäjien selvän tuen. - Kansa on puhunut.

Äänestä

Toivotaan ja rukoillaan, että Ranskaan iskee ennennäkemätön matuterrorin aalto tämän nukkehallitsijan aikana.

Äänestä
  • Mitä jumalaa rukoillaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TEnbuske kirjoitti:

Ässhdeephee voitti. Suomen demarit samaa sakkia, globalisteja ja huijareita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu